DVB Dream 1.5e Sorunu

SkyStar3 PCI Rev. 1.0 & 2.0 Kartları Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, st1905

DVB Dream 1.5e Sorunu

İleti bülent52 » Cmt Eyl 18, 2010 9:07 pm

Merhabalar Xilinx Spartan Chipset'li kartınızı kullanmaktayım.DVB Dream 1.5e satın aldım fakat çalıştırdığım zaman aygıt başaltılamadı hatası alıyorum ve aygıtı görmüyor. http://www.sigmaelectronic.net/tr/DOWNLOAD.HTM da veridğiniz DVB Dream modülünü de DVB Dream Devices klasörünün içine atıyorum fakat yine aynı hatayı alıyorum.Bu konuda yardımcı olmanızı bekliyorum.Saygılarımla...
bülent52

İleti aQUa » Pzr Eyl 19, 2010 2:41 pm

Arkadaşım dosya vs içine atmanıza gerek yok, bizler aşağı yukarı her yazılım için dokümanlar hazırlayıp bunu ürünün CD'sine ekledik aynı şekilde zaman elverdikçe bu kurulumların yeni versiyonlarını forumumuzda güncelliyoruz.

Sonuç olarak hepimizin yazı yazmaktan çok biraz okumayı öğrenmesi gerekiyor, yani yazılarımız okunmuyorsa biz o zaman boşa vakit harcayıp doküman hazırlıyoruz demektir.

Eğer hakikaten Spartan Chipsetli kart kullanıyorsanız modül filan atmanıza gerek yok, kurulum esnasında tüm aygıtları göster kutucuğunu tıklayıp, oradan CDVBAny2030S aygıtını başlatmanız yeterli olacaktır. Zaten kurulum yaptım diyorsanız, Options yani Ayarlardan Device yani Aygıt'a tıklayıp, aynı işlemi "CDVBAny2030S" aygıtını başlatmanız gerekiyor.

Hangi ürünü kullandığınızı bilmeyip de yanlışlıkla bu bölüme yazı yazdıysanız ve Rev 3.0 kart kullanıyorsanız, bu defa yapmanız gereken, Sigma_SS3.dev dosyasını DVBDream'de device klasörüne, diğer üç dosyayı da ana klasöre kopyalayıp yukarıda üçüncü paragrafta yazdıklarımı tekrarlamanız yeterlidir.
aQUa
aQUa

Skystar3 DVB-S PCI Rev 1.0 & 2.0 (Xilinx Spartan Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir