Yazılımlar Hakkında

İşletim Sistemleri ve Bazı Yararlı Programlar Hakkında Bilgiler, Öneriler...

Yetkili: aQUa, lokosit

Yazılımlar Hakkında

İleti aQUa » Cum Ekm 28, 2005 12:48 pm

Arkadaşlar,

Katkılarından dolayı tüm arkadaşlarımıza teşekkür eder bu katkılarının devamını dileriz.

Ancak forumumuz firmamıza ait resmi bir forumdur, forumumuzda lütfen paralı yazılımlara ait crack, serial dosyalarını vermeyiniz, bu tip dosyaların forumumuzda bulunması ve yazılımı üreten firmalar tarafından görülmesi durumunda serverın ve forumumuzun kapanmasına sebebiyet verebilir. Firmaların yazılımlara ait demo dosyalarının linkini verebilir ve programların kullanımı ile ilgili bilgiler verebilirsiniz.

Duruma uymayan mesajların ilgili kişilerce forumdan en kısa zamanda düzeltilmesi gerekmektedir aksi taktirde bu mesajlar tarafımdan 24 saat içinde tamemen silinecektir.
aQUa
aQUa

İleti patron » Cum Arl 02, 2005 12:09 am

tamamdır zaten silmissin benim mesajları. Bilmiyordum amacım yazılım diyerek açılınca benimde bir katkım olsun diyerek atmıstım... 8) :cry:
patron

İleti kasandra » Cmt May 12, 2007 6:55 pm

arkadaşlar benim bi sorunum var bağzı şifresiz yayınlarda hem sembol oranı hemde sinyal sevyesi çok iyi olduğu halde monitöre görüntü gelmiyor nedeni ne olabilir acaba biliyorsanız yardımınızı rica edicem
teşekürler
kasandra

İleti aQUa » Cmt May 12, 2007 11:02 pm

Bu durum vPlug'dan kaynaklanıyor bazı şifresiz yayınları şifreli olarak olarak algılıyor ve sonuçta ekrara ikinci defa o kanalı tıklamadan görüntü gelmiyor.
aQUa
aQUa

Yazılım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir