Skystar3 Kartini ve Sigma Elektronigi Karalayanlar Okuyun!!!

SkyStar3 PCI Rev. 1.0 & 2.0 Kartları Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, st1905

Skystar3 Kartini ve Sigma Elektronigi Karalayanlar Okuyun!!!

İleti st1905 » Sal May 22, 2007 5:22 pm

Iste en cok karsilasilan karalama yontemleri ve cevaplari

Karalama 1 : Skystar markasi`ni calip uzerinden rant elde ediyorlar.

Cevap:Liberal ekonomi ile yonetilen ulkelerde marka ve patentler kurumlarin veya kisilerin basvurusu ile kazanilir.Sigma elektronik bu hakkini kullanarak kendi icin bu markayi turkiye icinde tescil ettirmistir.

Karalama 2 : Skystar3 taklittir.

Skystar3 karti coship cdvbany2030s olarak ta bilinen ve tum dunyada satilan bir karttir.Kart taklit olmamakla beraber bu kartin referans dizaynini yapan sirketin technisat ile hicbir alakasi yoktur.Yani skystar3 orjinal bir karttir.Taklitin ne oldugunu interneti biraz dolasarak gorebilirsiniz.

Karalama 3 : Yazilim destegi cok kotu.

Bu kart turkiye piyasasina ilk girdiginde ki o zaman ismi digital tv idi gercekten cok sinirli bir yazilim destegine sahipti.Ancak donanimi o kadar iyi bir kart ki bu eksiklere ragmen degitirme fikri cogu kullanicinin aklina bile gelmedi tipki benim gibi.Yazilim desteginin sinirli olmasinin nedeni bu kartin dizaynini yapan dogal olarak yazilim destegini saglayacak olan firmanin kartinin arkasinda durmamasidir.Buna ragmen yurtdisindan bir yazilimci arkadasimiz ayni karti kullandigi icin pci kartimiz yeni programlarla calismaktadir.

Karalama 4 : Diger kartlarin calistigi pluginlerle calismaz.

Iste en komik ve zavalli iftira bu.Cunku bu pluginler tum kartlarla calisir kart secmez.

Bu yazi`ya eklemek istediginiz maddeler olursa konuya yazmaniz yeterli.

Unutmadan bazi cahiller skystar3 markasini sadece sigmaelektronigin kullandigini saniyorlar ama yaniliyorlar.

Buyrun dunyadan ornekler

SkyStar3 TTBUDGET-S1401

Resim

Dunyada da boyle Turkiyede de boyle bir urun uretirsiniz ve markasini eger yasalara aykiri degil ise ve haklarini alabiliyorsaniz istediginiz ismi koyarsiniz.Muhim olan isim degil iceriktir.Icerik kotu ise ne koyarsaniz koyun bir ise yaramaz.
st1905

İleti cont3119 » Per Ağu 14, 2008 1:35 am

3 yıl oldu kullanıyorum karalayanlara sadece gülüyorum ss3 başka bir kartla karşılaştırılamayacak kadar kalite
cont3119

İleti nmynb » Per Ağu 14, 2008 2:26 am

ss3 dünyanın en iyi digital tv kartı! Deneyin görün.
nmynb

Re: Skystar3 Kartini ve Sigma Elektronigi Karalayanlar Okuyu

İleti speedman » Pzr Mar 03, 2013 1:50 pm

ilk alırken tereddüt etmiştim ama şu an gerçekten çok memnunum.
bence karalanacak bir kart değil diye düşünüyorum.
speedman

İleti mosit » Pts Haz 02, 2014 7:01 pm

karalayanlara kızmıyorum ss3 64 bit yok kartlar çöp oldu
mosit

İleti aQUa » Sal Haz 03, 2014 2:35 pm

Windows 98 kullanıdığım sıralarda analog TV kartı almıştım, iki sene sonra Windows XP çıktığında ürünün driverları çıkmadı, her ürünü sonsuza kadar kullanmak mümkün değil, 2006'da piyasaya çıkan bir ürünün 8 sene sonra driver'ı çıkmıyor demek yanlış, ayrıca şu da var ki bugün piyasaya çıkan Windows 8 dahi 32 bit teknolojisini desteklemektedir ve kart da bu yazılımla çalışabilmektedir.
aQUa
aQUa

Skystar3 DVB-S PCI Rev 1.0 & 2.0 (Xilinx Spartan Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir