Hotbird sinyal sorunu

SkyStar3 USB 2.0 Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, lokosit

Hotbird sinyal sorunu

İleti kaza1980 » Cmt Eyl 13, 2008 9:58 pm

Öncelikle forum için teşekkürler belki de böyle bir forum olmasaydı bu kadar faydalanamazdık ama bazı şeyler hala yerinde sabit kalıyor bunlardan bir tanesi download merkezi birçok yazılımın süresi geçti güncellemeler oldu oradakiler hala eski bununla ilgileneceğinizi düşünüyorum.
Bende SS3 usb var laptobuma bağlı olarak kullanıyorum laptobumda xp sp2 yüklü centrinio 2,00 işlemcili, 90 cm çanak ve sadece 3m kablo bilgisayar çanağın yanında iken. sorum ise şu olacak satfinder programı ile hotbird de sinyal taraması yaptım rai1-2-3 kanallarında sinyal buldu fakat görüntü yok. uyduyu ayarladıktan sonra prog dvb de kanal listesinde normal başka bir kanala tıklıyorum hiçbirşekilde sinyal gelmiyor güncel kanal listesi olmasına rağmen. Fakat prog dvb programında rai1-2-3 de seviye %90 kalite %60 gösteriyor. Ardından dedim biz belki yanlış ayarlamışızdır uyduyu kanal taratayım dedim hotbirddeki kanalların çoğunu buldu ama ne sinyal ne de görüntü var neden bu şekilde olmuş olabilir. Tek çanak üzerinden işlem yaptığım için diseqc yok. diseqc ayarlamasında ise tek çanak hotbird olarak ayarladım normalde türksatta hiçbir sorun yapmıyor nerdeyse tüm kanalları izleyebiliyorum ama hotbirdde böyle bir sorun verdi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
kaza1980

SkyStar3 DVB-S USB 2.0

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir