Sirius

Ülkemizden İzlenebilen Uydular ve Kanallar, Transponder Listeleri

Yetkili: aQUa, egeli

Sirius

İleti kadirelci » Çar May 20, 2009 1:24 pm

Sirüs uydusunu arama yaptırdım pg kanalını göstermiyor diğer kanalları gösteriyor birde recevier da pg kanalını gösteriyor izlemem için ne yapmam lazım teşekkürler
kadirelci

İleti aQUa » Per May 21, 2009 1:43 am

Hustler kanalı şifreli yayınlar içinde olduğu için daha aşağıda olabilir, ayrıca güncel transponder listesi kullanarak tarama işlemini yapmanızda fayda var.
aQUa
aQUa

PG

İleti kadirelci » Per May 21, 2009 9:56 am

İlginize teşekkürler güncel transponder listesini siteden indirdim C:\Program Files\Sigma\DVBPlayer\Transponders içine yapıştırdım tarama yaptırdım fakat yine göstermiyor lnb kablosunu recevier da deniyorum kanal şifresiz kartta göstermiyor nasıl bir yol izlemem lazım tekrar teşekkürler
kadirelci

İleti aQUa » Per May 21, 2009 1:25 pm

12111 Horizontal 27500 frekansından yayın yapan kanal şifreli bir kanal olup şifre kırma özelliği olmayan DVBPlayer programı ile izlenmesi kesinlikle mümkün değildir.

Bu kanalı ve aynı şifreleme sistemini kullanan diğe üç kanalı izleyebilmek için kartınıza uygun olan Download Merkezimizdeki ProgDVB, DVBDream veya Alt-DVB yazılımlarından birini kurarak izleyebilirsiniz.
aQUa
aQUa

İleti kadirelci » Per May 21, 2009 3:25 pm

Üstad siteden indirdiklerimi denedim ProgDVB-USB pg kanalını açmıyor anlamadığım normal recevirda açıyor şifresiz.... ss3 kartta açmıyor link verebilirseniz çok memnun olucam yoksa kafayı yiycem saygılar
kadirelci

İleti aQUa » Per May 21, 2009 4:04 pm

Arkadaşım yayın şifresiz değil şifrelidir ve CryptoWorks şifreleme sistemini kullanmaktadır, uydu alıcınızda bunun anahtarı olduğu için izleyebiliyorsunuz. Kanalı açabilmek için güncel softcam.key dosyasını da ProgDVB' plugins klasörüne atmanız ve v_keys.db dosyasını silmeniz yeterli olacaktır.
aQUa
aQUa

Türkiyeden İzlenebilen Uydular ve Kanallar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir