ben bugün geldim sky star3 aldım ilk neler yapmam lazım

Ülkemizden İzlenebilen Uydular ve Kanallar, Transponder Listeleri

Yetkili: aQUa, egeli

İleti sonat » Per Haz 12, 2008 12:50 pm

sonat

İleti aQUa » Per Haz 12, 2008 2:46 pm

Öncelikle ürünün kitapçığını ve sonrasında da kurulumla ilgili olarak CD'si içindeki Türkçe resimli PDF dokümanları okumanızda yarar var.
aQUa
aQUa

İleti kaderim7 » Per Eyl 04, 2008 4:34 am

Mrb yeni başlık açmak istemedim bende bu gün sipariş verdim ss3 gelmesi için sabırsızlanıyorum... yalnız çanakları taktırmak istiyorum iki çanak kullanmak istiyorum tüksat olacak birisi diğer çanağı hangi uyduya ayarlayacağız işimize hangi uydu yarar... en fazla kanal ya da download için en uygunu tavsiye edeceğiniz uydu hangisi ?
Sükût
kaderim7

İleti aQUa » Per Eyl 04, 2008 12:56 pm

İkisi aynı yerde bulunmuyor işte, Download için tercih edilebilecek uyduların başında Eutelsat W3A var, en çok kanal ise Hotbird uydularında, biri 13 derecede diğeri 7 derecede, anteni monte edecek olanlara söylerseniz Hotbird uydusu için kullanacakları antene bir LNB daha ilave edip iki uyduyu tek antenle almanızı sağlayabilirler, hatta Astra uydusunu dahi ilave etmek mümkün. Böylece iki anten ve dört LNB ile toplam 4 uydu izleyebilirsiniz ancak 3 LNB takacağınız antenin biraz daha kaliteli ve yeriniz müsait ise 120 lik olmasında fayda var. Anten marka olarak ÖAS tavsiyemdir.
aQUa
aQUa

Türkiyeden İzlenebilen Uydular ve Kanallar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir