NTV sifresiz izlenemez mi?

Ülkemizden İzlenebilen Uydular ve Kanallar, Transponder Listeleri

Yetkili: aQUa, egeli

NTV sifresiz izlenemez mi?

İleti mastor » Cum Şub 01, 2008 10:09 am

Dün akşam SS3 USB kartını teslim aldım ve 15 dakikalık bir çalışma ile kurdum. Çalışır durumda olan 42" Türksat ve 28" Eurobird1 çanaklarımdaki kanalları sorunsuz taradı ve buldu. Alış durumu uydu alıcısı ile aynı, seviye gösterge değerleri farklı olabilir ama uydu alıcısında kırılmalı olan bir kaç kanal SS3 de de kırılmalı, 19" astra ve 13" hotbird LNB lerim şu an ayar kayıklığı nedeniyle devre dışı. denemelere devam ediyorum.

Türksattaki NTV kanalı ile ilgili bir sorum var, bu kanal şifreli olarak gözüküyor ve izlenemiyor, Normal uydu alıcım da FTA olup hiçbir EMU yüklü olmadığı halde NTV maç yayınları hariç şifresiz olduğu zamanlarda NTV yi izleyebiliyorum, herkese açık kullanıldığı için alıcılara EMU yüklemeyi istemiyorum.

SS3 de de NTV yi izlemenin yolu var mıdır? mutlaka şifre kırıcılar yüklenmek zorunda mıdır?
mastor

İleti mastor » Cum Şub 01, 2008 10:25 am

NTV konusu diğer başlıklarda işlenmiş cevap güncel sanıyorum
mastor

İleti aQUa » Cum Şub 01, 2008 4:01 pm

Bahsettiğiniz kanal NTV Spor un olduğu paketteki NTV ise bu yayın şifreli ve biss şifreleme sistemini kullanıyor bilginize. Güncel vPlug ve SoftCam ile izlenebiliyor ayrıntı sormayın, download merkezimizi kullanın.
aQUa
aQUa

Türkiyeden İzlenebilen Uydular ve Kanallar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir