windows 7 ultimate sp1 64 bit driver ?

SkyStar3 PCI Rev. 3.0 Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa

windows 7 ultimate sp1 64 bit driver ?

İleti orhanmanco » Pts Ağu 29, 2011 8:38 pm

Kartı alalı yıllar oldu anlıyorum çalışmalarınız sürüyor fakat 2009 dan beri 64bit driver isteyenler var acaba tekrar birde ben sorsam sayın aqua windows 64 driver ne oldu
Delikanlılık ne adam öldürmek nede racon kesmektir.Delikanlılık ekmeğini kolunun altına alıp evine gitmektir.
orhanmanco

Re: windows 7 ultimate sp1 64 bit driver ?

İleti aQUa » Sal Ağu 30, 2011 11:07 pm

Daha önceki açıklamalarımda da belirttiğim gibi, çipset üreticisinin kaynak kodlarını paylaşmamasından dolayı 64 bit sürücüleri yazılamıyor. İmkansız değil ancak çok zor ve zamana ihtiyaç var. Firma olarak sürücü sıkıntısı yaşayan müşterilerimize özel olmak şartı ile 64 bit sürücülere sahip diğer ürünlerimizi indirimli fiyattan vermekten başka bir opsiyonumuz bulunmamaktadır. DVB-S2 ve USB Box'ımız 64 bit sürücüsüne sahiptir.
aQUa
aQUa

Re: windows 7 ultimate sp1 64 bit driver ?

İleti ousdemir » Per Eyl 22, 2011 3:37 am

bende bir SS3 kullanıcısıyım ve 1 senei aşkındır driver bekliyorum. önceki bilgisayarımda Skystar2 vardı performansına hayrandım. bilgisayarımı değiştirince özelliklerini inceleyip Skystar3 aldım.. Ancak halen kutusunda duruyor kartım driver'ı piyasaya çıkmadığından kutusundan da çıkarmadım. DVB-S2 kartınızda x64 driver desteği olduğunu söylüyosunuz. bu kartı nerden temin edicez? ve bizim SS3 karttan olan zararımızı kim sübvanse edecek?
ousdemir

Skystar3 DVB-S PCI Rev. 3.0 (SDMC DM1105 Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir