vin 7 donma sorunu

SkyStar3 PCI Rev. 3.0 Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa

vin 7 donma sorunu

İleti husah » Pzr Arl 19, 2010 8:41 pm

sn Agua:
xp de gayet güzel çalışan sky star 3 kartım vin 7 de görüntüde donmalar oluşmaya başladı özellikle kanal geçişlerinde fazlasıyla yaşanıyor
xp yi tekrar kurdum sorun ortadan kalkıyor fakat vin 7 de sorun olduğu gibi devam ediyor
acil çözümmmmmmmmmmmmmmmm
husah

İleti aQUa » Pzr Arl 19, 2010 10:54 pm

Sorun kesinlikle ürünümüzle ilgili bir problem değil,

Donanımınız veya donanımınıza ait anakart, ekran ve ses kartı sürücüleri Windows 7 uyumlu değilse "sizin deyiminzle vin 7" her türlü problemle karşılaşmanız olasıdır.
aQUa
aQUa

İleti aQUa » Pzr Arl 19, 2010 10:55 pm

Sorun kesinlikle ürünümüzle ilgili bir problem değil,

Donanımınız veya donanımınıza ait anakart, ekran ve ses kartı sürücüleri Windows 7 uyumlu değilse "sizin deyiminzle vin 7" her türlü problemle karşılaşmanız olasıdır. Ancak çözümü bizde değil, birçok kullanıcı bununla ilgili problemler yaşıyor mesela benim donanımım tamamen Windows 7 uyumlu olduğundan özellikle ProgDVB, DVBDream gibi yazılımlarla çok az problem yaşıyorum.

Sonuç tüm donanımınıza ait sürücüleri güncelleyip Windows 7 uyumlularını yükleyin, alternatif yazılımların da yeni versiyonlarını kullanmaya gayret gösterin.
aQUa
aQUa

Skystar3 DVB-S PCI Rev. 3.0 (SDMC DM1105 Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir