64 bit windows 7 sürücü

SkyStar3 PCI Rev. 3.0 Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa

İleti aQUa » Sal Arl 28, 2010 12:11 am

Forumumuz, aşırı iyi niyetim sebebiyle malesef art niyetli ve amacı sadece forumdaki müşterilerimizi tahrik ederek üzerimize kışkırtmaya çalışan bazılarıyla dolmuş. Bunları forumumuzdan temizleyeceğimi daha önce belirtmiştim.

Lav Sez (1. Mesajı) Tarih 16 Ocak 2010 (Konu SkyStar3 USB2.0 Konu: 64 bit sorunu)
Şu ana kadar Sky Star 3 ile hiç bir sorun yaşamadan kullandım ve tüm arkadaşlarıma da tavsiye ettim. Ta ki yeni bir notebook alana dek. Windows 7 X64 bit ile tanışmamın ardından tv kartımı kullanamadığım gerçeği ile karşılaştım. Site yönetimi aqua bey tarafından yapılan açıklamaları ve tüm yorumları da dikkatlice okudum. Müşterilerin bu gibi bir sorunla karşılaştıklarında cihazı aldıkları kişi ile bağlantıya geçmeleri çok normal. Üstelik bu cihaz için diğer tv kartları dururken en kalitelisi olsun diye epey bir para saymışlar ise. Şunu gördüm ki yaklaşık 2 senedir bu problem varmış ve halen bir çözüm üretilememiş. Bu geçen süre zarfı içerisinde herhalde aqua bey e epey bir yüklenilmiş olsa gerek ki artık insanları azarlarcasına bir uslüp takınmış. Bu gibi durumlarda tüketici hakları yasaları devreye giriyor. Bu cihazı üreten veya ithal eden kurum ve kuruluşlar hakkında ayıplı ürün satmak ve telafisini yapmamak adına elinizdeki cihaza ati fatura ile suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Bu kapsamda kuruma iletilecek olan ihbarname ile kendisini savunması istenecektir. Bu kapsamda hukuki süreç işler ve kanunlar gereği ister ürün bedelini iade eder isterse süreç içerisinde yapılma aşamasında hatta bitmek üzere olduğunu iddia ettiği yazılımı temin etmek için elinden geleni yapar.

Buradan yazılan yazılar ile auqa bey zaten aklında olanı yapacaktır. Yani yazılım için istenen bedeli ödemek istememiş ise şimdiye kadar bundan sonrada zaten ödemeyerek yazılımı edinmeyecektir. Bu nedenle benim tüm bu sorunu yaşayan arkadaşlara tavsiyem kanuni haklarını resmi yollardan aramalarıdır.

Zaten sky star 3 yazılımı için yapılan yorumlar sayesinde yeni müşteri bulması zor olan aqua bey bundan sonra müşteri kaybederim kaygısı yaşamayacağı için bundan sonrada hiç bir çözüm üretmeyeceği kanaatindeyim.

Kısaca özetlemek gerekirse USB Box'ı olduğunu 64bit Windowslu Laptop aldıktan sonra kullanamadığını, senelerdir driver çıkmadığı için yasal mercilere şikayet edilmesi gerektiği şeklinde açıklamalarla kendine taraftar toplamayı, artık ürün satamayacağımızı kısaca kimsenin ürünlerimizi almamasını söylüyor.
Sana ne bizim müşterimizden, sen kim oluyorsun da kimin ne satıp satamayacağına karar versiyorsun eğer gerçek kullanıcı olsan sadece driver konusunu kovalardın.

Lav Sez (2. Mesajı) 12 Şubat 2010 (SkyStar3 USB2.0 Konu: windows7 x64)
tamam cevap verebiliyormusunuz peki yazılımın ne zaman çıkacağına. yaklaşık 2 senedir burdan milleti oyalıyorsunuz. bi şey ya çıkacaktır ya çıkmayacaaktır. windows 8 i üretmiyosunuz ki altı üstü bi yazılım.

Aklısıra insanların avukatlığına soyunmuş, kendi adına değil herkes adına konuşuyor izlenimi veriyor
Ürünü alalı ancak bir sene olmuş ama 2 senedir 64 bit driverını bekliyor, gerçekten ilginç

Lav Sez (3. Mesajı) 13 Şubat 2010 (SkyStar3 USB2.0 Konu: windows7 x64)
benim sorunun bilgisayarde tv izlemeyi seven birisi ve kayıt yapan birisi olarak windows 7 64 bit kullanmaya başladığımdan beri tv seyredemiyor olmam. Elimde beğenerek aldığım bir tv kart var fakat ben onu kullanamıyorum. acaba siz aynı durumda olsaydınız ve hiç bir ümidiniz olmasaydı ne yapardınız?

Arkadaşın sorunu kayıt yapamamak gibi görünüyor ama perde arkasından gerçek müşterilerimize ümidi kesin 64 bit driver çıkmayacak diyor yeni alacaklar da bu ürünü almayın mesajı veriyor.
Aptalız ya bunu biz ve müşterilerimiz yedi.

Lav Sez (4. Mesajı) 13 Şubat 2010 (SkyStar3 USB2.0 Konu: windows7 x64)
kendiniz hakkındaki eleştrilere 1 saat içinde cevap verirken neden bir önceki sorularıma cevap yazmadınız merak ettim.

Lav Sez (5. Mesajı) 27 Aralık 2010 (Skystar3 DVB-S PCI Rev. 3.0 Konu: windows7 x64)
Önceden bu driver ın üretilmemesine tepki gösterenlerden biri olarak eminim ki diğerleri de kaybolmadılar bu forum sitesinden. Sadece sizin gibi ilgisin bir satıcı karşısında pes ettiler. Belki TV kartları bir çekmecede atılacağı günü bekliyor belki de daha düşük bir bilgisayar kullanan kişilere verildi. Ne yazık ki ilgisiz bir satıcı insanların almış oldukları ürünlerin verimli bir şekilde kullanamamasına neden olmakta.

SkyStar3 PCI konusunda herkesin pes ettiğini, driver çıkmadığını söylüyor, herkesin ürünü değiştirdiğini ve kullanamadığını belirtiyor, yine firmamıza saldırıyor. SkyStar3 USB2.0'a 64 bit sürücü çıkınca hedefi bu defa SkyStar3 PCI olmuş.
Pardon senin TV kartın SkyStar3 USB2.0 değil miydi? Merak ettiğim bir konu da, şu senin yeni aldığın Windows 7 x64 lü Laptop'unun neresine SkyStar3 PCI DM1105' sokmak istiyorsun, hayır bunun bir yöntemi varsa anlat da millet senin dehandan ve hayal gücünden faydalanıversin. 50 senedir USB 2.0 ürünümüze driver çıkmıyor ve çıkmayacak ümidi kesin başka ürünlere yönelin diye bas bas bağırıp fiştekliyordun ya milleti, driver çıkalı çok oldu ama test sonuçlarında sen yoksun ne iş? Aaaa ne kadar unutkanım, USB ürünümüz için x64 driver çıkar çıkınca sendeki SkyStar3 USB 2.0 Box bir gecede SkyStar3 PCI DM1105'e dönüşüverdi değil mi? Neyse allahtan ümit kesilmez bir mucize daha gerçekleşip sendeki SkyStar3 DM1105 PCI kartın tekrar USB2.0 Box'a dönüşebilir belki.

Foruma yazdığın toplam 5 mesajının 5'i de kışkırtma amaçlı yazılar, zaten başka yazın yok amacın gayet açık görülüyor. Bu aptalca planın ve zayıf mantığınla bizleri kandırabileceğini düşünmen gerçekten senin ne kadar zavalı biri olduğunu gösteriyor.

Senin ve sizin kafanız sadece kaçakçılığa, rüşvete yalana ve hırsızlığa dolandırıcılığa çalışır, DreamBox uydu alıcıları ülkeye nasıl modem olarak ithal edilir, devlet kurumları rüşvet çarkı içinde nasıl soyulur, vergi dolandırıcılığı bandrol dolandırıcılığı nasıl yapılır, milletin yararına kullanılması gereken paralar nasıl cebe indirilir, forumlara müşteri veya kullanıcı kılığında girip rakip ürünlere nasıl saldırılır. İşte sizden ve kirli beyinlerinizdeb öğrenebileceğimiz tek şey bunlar.

Sizler hiçbirşey değilsiniz, sizlere herhangibir hayvan veya canlı ismi takmak bu şekilde çağırmak bile bu canlılara hakaret olur.

Senin kim olduğunu, nerede ve kimin için çalıştığını, adını vs herşeyini biliyorum, ayrıca zeka düzeyinin ne olduğunu da uygulamalı olarak forumca görmüş olduk. Boş zamanlarında değişik değişik kullanıcı adlarıyla forum forum dolaşıp bilmediğin ve hiç kulanmadığın SkyStar3'e saldıracağına, kendine bir iyilik yapıp kendine hiç olmazsa bir tane SkyStar3 al çünkü satışıyla meşgul olduğun SkyStar2 lerle adam gibi yayın da izleyemiyorsundur.

Hak ettiğin şekilde cezalandırılacaksın.

Not: Eğer bu forumda sizden birini daha görürsem veya başka yerli bir platformda SkyStar3 aleyhinde sizden birinin yazı yazdığını hissedersem, işi gücü bırakır, aklınıza gelen her yere sizin pisliklerinizi, kaçakçılık yöntemlerinizi, gümrüklerde çevirdiğiniz dümenleri, milletin cebindeki parayı nasıl çaldığınızı tek tek belgeleriyle dizerim böylece, Türkiye'de sizin ne mal olduğunuzu öğrenmeyen tek bir kişi dahi kalmaz. Denemesi ücretsiz.
aQUa
aQUa

Re: 64 bit windows 7 sürücü

İleti alpaysimsek » Cmt Mar 19, 2011 9:12 pm

bende ss3 rev3 var..1 senedir cekmecemde druyor..2 senedir sahibiyim..taaki w7 x64 kulanana dek cok güzel kullanıyordum....simdi malasef cürümeyi bekliyor..cıkmıyor işte sürücüsü ne yapalım yani?isyan etmeyelimde?bizim için ugrasmayan bir ekip var karsımızda..

viewtopic.php?f=41&t=4013 bu baslıgı 29 nisanda acmısım tam 2 yıl önce..hani nerede sürücü?bendemi provoke ediyorum şimdi bu insanları söyle bakalm?
alpaysimsek

İleti aQUa » Pzr Mar 20, 2011 12:53 pm

Evet 64 bit sürücü konusunda haklısınız ancak,

Bu kartın dizaynı ne yazık ki bize değil, chipset üreticisine ait, dolayısı ile chipsetin PCI port ile iletişim protokollerini bilmiyoruz, dizaynı yapan firma bu konuda hiçbir şekilde yardımcı olmadı. Chipseti üreten firma ya 64 bit sürücülerini yazmak zorundadır ya da kaynak kodlarını paylaşmak.
Ancak ana sorun ne chipset üreticisinden ne de bizden kaynaklanıyor, ana sorunun kaynağı Microsoft, çünkü Microsoft 64 bit sistemlere getirdiği kilit sistemi ile onay vermedikçe yani haracını almadıkça sürücünün kullanılmasına mani oluyor, üstelik her sene de yenileme için binlerce dolar ödemek gerekiyor.

Aynı olay USB Box ürünümüzde de oldu ve biz büyük fedakarlıklar yaparak dizaynı bize ait olmayan bir karta hiçbir kaynak kodu olmadan sürücü yazdırmaya çalıştık ve çok zor şartlarda programcı arkadaşımızın da üstün gayreti ile bunu başardık. Sürücünün yazıldığı 4 aydan fazla oldu ama kullanan yok, son sürücü güncellemsi 1 aydan fazla oldu dahi deneyip rapor yazan bile yok. Bağırıp çağıran 10 larca kişi vardı %90'ı sahtekar çıktı topu topu sürücüyü deneyip kullanan 3 kişi.

PCI ürünü kullanmak isteyen şimdilik çift işletim sistemi kullanır. Kodları elde edersek elimizden geleni yaparız, gerekirse 64 bit destekli çıkacak yeni S2 ürünlerimizde indirim da sağlamaya çalışırız. Yapabileceklerimiz şimdilik bu kadar.
aQUa
aQUa

Re: 64 bit win 7

İleti baracuda-x » Pts Nis 04, 2011 4:43 am

husah yazdı:sevgili aQUa
önce sattığınız ürünlerin sorunlarını çözmeniz gerekmez m ?i satacağınız ürünler satığınız ürnlerden neden öncelikli
bizler bu kartlardan memnun kalmazsak raklamları sizce ne yönde olur
Tv kartı alacak olan kullanıcılar sizce Bilgisayarcılardan mı görüş alıyor yoksa TV kartı kullanıcılarından mı
Bir düşünseniz çok iyi olur

Adam cebini doldurmuş ne düşüne cek 2008 da aldım pcı kartı hepsiburadadan senelerdir aynı yalan
adamlara yazılım hakkı nı vermek zorlarına gidiyo bunu daha nekadar acık söyleyecekler

yazılım desteği sağlamayan hiçbir firmadan donanım alınmaz

skystar 2 yi kötülüyorsunuz ama adamların kartları bütün işletim sistemlerinde sorunsuz calışıyor
baracuda-x

İleti aQUa » Pts Nis 04, 2011 2:04 pm

Zaten rahatsızlığınızı ana sebebini yazınızın hemen başında gayet net şekilde belirtmişsiniz, sorun driver değil, SkyStar3 satışlarının yükselmiş olması ve ülkemizi soymak için yaptığınız düşük bedelli ithalat ve naylon fatura işlerine rağmen bir türlü SkyStar3'le başa çıkamamanız.

Şimdi size olayı net bir şekilde anlamanız için izah edeyim,
- Bizler, TechniSat ve onların yardakçıları olan sizler gibi dolandırıcılık çetesi değiliz,
- Bizler, sizler gibi yaşadığımız ülkemizi dolandırıp, milyonlarca dolar vergi çalmıyoruz,
- Bizler, DreamBox cihazları 3-5 kuruşa ithal edip modem diye ülkeye sokup vergi kaçırmıyoruz,
- Bizler, 36 Euro gerçek bedelli ürünü sizler gibi 9 Euro'dan getirip üzerine naylon fatura kesniyoruz,
- Bizler, rakip firmaların ürünlerini, forumlarda karalatmak için teknoloji forumlarını hediyeye boğmuyoruz,
- Bizler, satışlarımız düşünce rakip firmanın forumuna girip sizin gibi salakça yazılar yazmıyoruz,

Siz hala 300 TL'ye S2 kart aldatmacasına devam edin zamanınız daralıyor şu sıralar ne satarsanız kârınıza.
aQUa
aQUa

İleti baracuda-x » Pts Nis 04, 2011 10:55 pm

aQUa yazdı:Zaten rahatsızlığınızı ana sebebini yazınızın hemen başında gayet net şekilde belirtmişsiniz, sorun driver değil, SkyStar3 satışlarının yükselmiş olması ve ülkemizi soymak için yaptığınız düşük bedelli ithalat ve naylon fatura işlerine rağmen bir türlü SkyStar3'le başa çıkamamanız.

Şimdi size olayı net bir şekilde anlamanız için izah edeyim,
- Bizler, TechniSat ve onların yardakçıları olan sizler gibi dolandırıcılık çetesi değiliz,
- Bizler, sizler gibi yaşadığımız ülkemizi dolandırıp, milyonlarca dolar vergi çalmıyoruz,
- Bizler, DreamBox cihazları 3-5 kuruşa ithal edip modem diye ülkeye sokup vergi kaçırmıyoruz,
- Bizler, 36 Euro gerçek bedelli ürünü sizler gibi 9 Euro'dan getirip üzerine naylon fatura kesniyoruz,
- Bizler, rakip firmaların ürünlerini, forumlarda karalatmak için teknoloji forumlarını hediyeye boğmuyoruz,
- Bizler, satışlarımız düşünce rakip firmanın forumuna girip sizin gibi salakça yazılar yazmıyoruz,

Siz hala 300 TL'ye S2 kart aldatmacasına devam edin zamanınız daralıyor şu sıralar ne satarsanız kârınıza.

varya şu hareketinizle yaptığınız ve yapacağınız işlerde nekadar samimi oolduğunuzu gördüm mesajımın yarısını silmişsin istedigin yerlerini bırakıp birde utanmadan cevap yazmışsın
mesajımı tamamen silseydiniz ben cevap yazmayacaktım bunuda mejımın altında belirtmiştim ama bu hareketinizle siz kasındınız
sizin mesajlarınızdan da alıntı yapmıştım onlarında orjinalini silseydiniz bari
baracuda-x

İleti aQUa » Sal Nis 05, 2011 3:48 pm

Sizin gibi kaçakçı dolandırıcı serseri takımı için yorulmaya gerek yok.
Terbiyesiz tavrınız ve dangalakça hareketleriniz ve asıl amacınız göz önüne alınarak hesabınız deaktive edilmiştir.

Kaldı ki burada sürücünün çıkmayacağı şeklinde bir beyanaat verilmemiştir, programcı arkadaşımıza bu konuda direktif verilmiştir, zaten 64 bit problemi yaşayan yeni müşterilerimize USB ürünümüze terfi etmeleri için (30 günlük satın alım süresi içinde) gereken fırsat verilmektedir. Son olarak yukarıda da belirttiğim gibi, SkyStar3 Rev 3.0 kartının seri ve MAC adresini verip PCI karttan dolayı 64 bit sürücü problemi yaşayan tüm müşterilerimize, firmamıza müracaat etmeleri durumunda, piyasaya kısa bir süre sonra sürülecek olan Windows 32/64 bit BDA sürücüsü olan DVB-S2 HD kartımızı piyasa fiyatının altında bir ücrete vermeyi taahhüt ediyoruz. Gelişmeler konusunda bilgi verilecektir.
aQUa
aQUa

İleti ousdemir » Per Eyl 22, 2011 4:01 am

size ulaşıcağımız numaraları yazarmısınız?
ousdemir

İleti ousdemir » Cmt Mar 17, 2012 1:45 am

bak 22 eylülde yazmışım numaranızı yazınız diye hala bi cevap yok.. Yazarmısın numaranı arkadaş!
ousdemir

İleti aQUa » Pzr Mar 18, 2012 12:01 am

Ne numarası yazacağım? Elinde ambalajında 64 bit driver'ı yok diye kullanamadığın ürün vardı ya, aç kutusunu, garanti belgesi var kitapçığı var orada ne tür erişim numarası arıyorsan her türlüsü var, adres, telefon, web sitesi, email vs. vs.
aQUa
aQUa

İleti erka1903 » Pts Nis 16, 2012 5:20 pm

GELİŞMELERİ BEKLİYORUZ (SKYSTAR3 REV 3.0 SAHİBİ)
erka1903

Önceki

Skystar3 DVB-S PCI Rev. 3.0 (SDMC DM1105 Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir