teşekkürler

SkyStar3 PCI Rev. 3.0 Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa

teşekkürler

İleti ycolak » Per Eyl 23, 2010 10:46 pm

Arkadaşlar Sigma SkyStar3 PCI Rev. 3.0 tv kartını ilk başta biraz endişe biraz da merakla aldım. Ama gerek kartın performansından gerekse sayın aQUa nın teknik yardımlarından dolayı çok memnun olduğumu belirtmek istiyorum. Sadece sabırla verilen talimatları okuyuyp tatbik etmek iyi sonuç elde etmek için yeterli. Teşekkürler :)
ycolak

İleti tantalis » Pzr Ekm 03, 2010 12:00 am

şuana kadar bende bir sorunla karşılaşmadım.yaklaşık 2 yıl olmasına rağmen sorunsuz televizyonumu izliyorum.Türk firmalarının bu tür alanlarda üretimine destek vermek gerekiyor.inşallah skystar daha da yenilikçi ürünler çıkarır
tantalis

İleti harun » Pzr Ekm 03, 2010 7:14 pm

Bu ürünün kalitesi tartışılmaz..2006 yılından beri kullanıyorum..elimde aynı zamanda skystar2 var.. zaman zaman değişik programlarda ve işletim sistemlerinde denemek için onu takıyorum..skystar2 pek çok kanaldan sinyal bile alamazken skystar3 ne kadar kanal varsa hepsini çıkarıyor. driver olayı da halledilirse kesinlikle rakipsiz olur..
harun

maalesef

İleti byfener » Per Ekm 07, 2010 10:43 pm

ürün kaliteli fakat firma maalesef pek başarılı degil. üründen cok memnunum fakat 64 bit olayının neredeyse 2yıldır çözememeleri ürünün kalitesine gölge düşürüyor, benim gibi birçok kişide ürünü bu sebeple kullanamıyor... ve bu sözlerime hiç kızmasınlar çünkü bu kadar uzun bir sürede 64 bit driverı müşterilere sunamamanın hiç bir bahanesi olamaz..
byfener

Re: maalesef

İleti ARESX » Per Oca 06, 2011 1:08 am

byfener yazdı:ürün kaliteli fakat firma maalesef pek başarılı degil. üründen cok memnunum fakat 64 bit olayının neredeyse 2yıldır çözememeleri ürünün kalitesine gölge düşürüyor, benim gibi birçok kişide ürünü bu sebeple kullanamıyor... ve bu sözlerime hiç kızmasınlar çünkü bu kadar uzun bir sürede 64 bit driverı müşterilere sunamamanın hiç bir bahanesi olamaz..

ne guzel yazmissin 64 bit diye forumda bukadar uye var acaba kac kiside 64 bit kullaniyor neyin pesindesiniz merak ettim dogrusu ben cozemedim urun kalitesi de firmanin kalitesi teknikdestek hersey super bence ben daha once skstar2 kullandim simdikte sigma skstar3 aldim ve super bir kart bu firma daha iyisini yapana kadar en mukemmeli bu dur ..boş boş mesajlar yazip milletin kafasini karistirmayin ...tv kartinda 1 numara bence sigma skstar3 pcı 3.0 herseyi ile piyasadaki kartlardan bin kat daha guzel ve kalitelidir
ARESX

İleti aQUa » Per Oca 06, 2011 12:59 pm

64 bit konusunda yazı yazan ve istekte bulunan herkes için söylemiyorum ama forumumuzda malesef kötü niyetli insanların varlığı bir gerçek.

Neyin peşinde oldukları ne amaçladıkları ilişikteki linkte görülüyor.
viewtopic.php?t=5579&start=15
aQUa
aQUa

İleti ARESX » Pzr Oca 23, 2011 6:13 pm

aQUa yazdı:64 bit konusunda yazı yazan ve istekte bulunan herkes için söylemiyorum ama forumumuzda malesef kötü niyetli insanların varlığı bir gerçek.

Neyin peşinde oldukları ne amaçladıkları ilişikteki linkte görülüyor.
viewtopic.php?t=5579&start=15

Lınktekı yaziları okudum sasırmadımda iyi olan hersey yani meyve veyen agac taşlanir misali .. ben uzun yillardir tv kartı kullanıyorum ve iddia ediyorum en mukemmel kart budur aksini iddia eden varsa buyursun gelsin . Ben sadece bu lınkte yazan arkadasa gulerim diyecem ama gulemiyorum gulecegim yerin ustune oturmusum :)))
ARESX

İleti ARESX » Pzr Oca 23, 2011 6:18 pm

harun yazdı:Bu ürünün kalitesi tartışılmaz..2006 yılından beri kullanıyorum..elimde aynı zamanda skystar2 var.. zaman zaman değişik programlarda ve işletim sistemlerinde denemek için onu takıyorum..skystar2 pek çok kanaldan sinyal bile alamazken skystar3 ne kadar kanal varsa hepsini çıkarıyor. driver olayı da halledilirse kesinlikle rakipsiz olur..

evet kalitede bir numara bence bugun bir sey denedim HD yayinlari için codek yukledim pc ve daha once kullandigim kartlarla izleyemedigim HD yayinlarini bu kartla gayet guzel bir sekilde izledim tek kelime ile super otesi bir kart tv kartinda mukemmel otesi sinyal seviyesi muthis herseyden once
ARESX

İleti aQUa » Pzr Oca 23, 2011 8:33 pm

Teşekkürler,
Müşterilerimizden gelen pozitif yorumlar, bize daha çok çalışma ve daha iyi hizmet verme isteği aşılıyor.

Tahminen bir iki ay içinde piyasaya süreceğimiz DVB-S2 kartımızın kalitesi, desteği ve aynı zamanda fiyatıyla da rakipsiz olması için çaba içindeyiz.
aQUa
aQUa

İleti zxci » Pts Oca 24, 2011 6:45 am

aQUa yazdı:Tahminen bir iki ay içinde piyasaya süreceğimiz DVB-S2 kartımızın kalitesi, desteği ve aynı zamanda fiyatıyla da rakipsiz olması için çaba içindeyiz.

Slm aQUa
Piyasaya çıkartıcağınız DVB-S2 kart ile ilgili biraz detaylı bilgi edinebilirmiyiz?

DiSEqC desteği, Driver sürücüleri, Kullanılan Chipsetinin ne olucagı gibi bilgiler paylaşabilirsen sevinirim...
zxci

İleti aQUa » Pts Oca 24, 2011 3:29 pm

Bilgiler ilgili bölümde verilmiştir. Aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

http://www.skystar3.com/viewtopic.php?t=5626
aQUa
aQUa

İleti zxci » Pts Oca 24, 2011 8:16 pm

Teşekkürler aQUa...
Resim
Resim
zxci

Skystar3 DVB-S PCI Rev. 3.0 (SDMC DM1105 Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir