Aygıtı Başlatamıyorum

SkyStar3 PCI Rev. 3.0 Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa

Aygıtı Başlatamıyorum

İleti icedream » Pzr Şub 21, 2010 11:12 pm

Öncelikle forumu iyice aradım ama sorunuma kesin bir cevap alamayınca bu konuyu açıyorum.

Win 7 Ultimate 32 bit kurdum. Elimde 64 bit lisansı vardı ama driver olmayınca 32 bit kurmak zorunda kaldım.

Hangi sürücüyü denediysem bir türlü aygıtı başlatamadım. Yanılmıyorsam aygıtı ses aygıtı olarak görmesinden kaynaklanıyor durum. Ağ bağdaştırıcısı olarak görmesi gerekiyor galiba. Otomatik kurdum, eski yeni ne kadar driver varsa kurdum. Olmuyor. Aygıt başlatılamadı hatası alıyorum. DVB Dream saf kurdum ve modül dosyalarını doğru yerlere attım yine olmadı. Aqua arkadaşımızın hazırladığı Dvb Dream sürümünü kurdum yine olmadı. Sorunun kaynağını bilen varsa bir yardım ederseniz sevinirim.

Birde daha önce bilgisayarımda olmayan şu bilinmeyen aygıt ın bununla bir ilgisi varmı?

Resim
icedream

İleti aQUa » Pts Şub 22, 2010 10:26 pm

Ürünün hasarlı olmadığı sürücülerin kurulabilmesinden anlaşılıyor.
CD'nin arabiriminde belirttiğimiz gibi yüklenmesi zorunlu yazılımlar bölümündeki DVBPlayer yani "Orjinal Yazılımı" kurmazsanız ürünü çalıştırmanız hiçbir şekilde mümkün olmayacaktır.
aQUa
aQUa

İleti icedream » Pts Şub 22, 2010 10:35 pm

Hay çok yaşayın emi. Sadece bu programmıydı sorun olan? Cd deki versiyon Win 7 ile uyumsuz çıktı ama siteden indirdiğim sorunsuz kuruldu. Çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
icedream

İleti aQUa » Sal Şub 23, 2010 12:50 am

Sitedeki ile CD'deki aynı sürüm, sitedekinde transponder ve kanal listesi daha güncel olabilir.
aQUa
aQUa

İleti icedream » Sal Şub 23, 2010 1:58 am

aQUa yazdı:Sitedeki ile CD'deki aynı sürüm, sitedekinde transponder ve kanal listesi daha güncel olabilir.

İlginç bir durum. Her seferinde sorun çıkardı. Siteden indirdiğimde hiç hata vermeden kurdu. Neyse sorun çözüldü sonucunda. Win 7 ile mükemmel çalışıyor. Kartın performansı arttı gibi. kanal geçişleri daha hızlı, program hızlı bir şekilde kanal geçerken hata vermiyor, program hızlı açılıp kapanıyor. kısaca mükemmel oldu. :)
icedream

Skystar3 DVB-S PCI Rev. 3.0 (SDMC DM1105 Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir