Skystar3 DVB-S PCI Hakkında İzlenimlerim

SkyStar3 PCI Rev. 3.0 Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa

Skystar3 DVB-S PCI Hakkında İzlenimlerim

İleti p@pill@n » Çar Eyl 30, 2009 10:09 pm

Öncelikle SİGMA Mühendisliğe böylesine aktivitesi bol özellikler ve kullanım olarak şahane bir TV kartını ürettikleri için Teşekkür ederim. ve Tebrik ederim.

Kartı 5 gün önce aldım kurdum 5 gündür inceliyorum...

Şu zamana kadar 10 yıl içerisinde 5 ayrı TV kartı kullandım ama böylesini böyle güzelini görmedim...

Öncelikle kurulumu çok kolay kuruyorsunuz bütün kanallar önünüzde hazır bir şekilde izlemeye başlıyorsunuz...

Kanal geçişleri Kumanda ve manuel olarak gayet hızlı KANAL arama menüsü ve kullanımı gayet başarılı proğram kayıt özelliği ve Gösterim Modu gayet hızlı kullanışlı ve kaliteli

Dökümantasyon ve forumda karşılaşılan müşküllerle ilgili sorunların cevaplandırılması gayet takdire şayandır. bu çok önemli ve buda burada var.

TEK Kelimeyle TV Kullanma zevkini bizlere tattıracak bir TV kartı tabii bazı eksik gördüğüm şeyler var ama bunlar zamanla giderilecektir veya benim acemiliğimden kaynaklanmaktadır.

Bu eksikliklere veya sorun olarak karşıma çıkan konulara başka bir mesajımda değineceğim.

Bir kez daha SKYSTAR ekibini TEBRİK eder ve bu TV Kartını herkese düşünmeksizin almalarını ve kullanmalarını tavsiye ederim...
p@pill@n

Re: Skystar3 DVB-S PCI Hakkında İzlenimlerim

İleti mahsun494 » Per Ekm 08, 2009 9:00 pm

aynen katılıyorum kardeş sana
mahsun494

Skystar3 DVB-S PCI Rev. 3.0 (SDMC DM1105 Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir