Bilgisayarım açılmıyor

SkyStar3 PCI Rev. 3.0 Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa

Bilgisayarım açılmıyor

İleti Selop » Per Eyl 24, 2009 11:16 pm

Skystar 3 Ekran kartım var geçen sene almıştım bugun Progdvb ile tv izlerken Kumanda ayarlamak için sensoru karta taktım ama pc kitlendi ve pc yı kapatıp açmak ıstedıgımde pc tekrar acılmadı Tv kartını cıkarınca pc acıldı ama Skystar3 u takınca acılmıor Ne yapmam lazım ne oldu acaba kartıma yardım edermısınız?
Selop

İleti aQUa » Cum Eyl 25, 2009 11:46 am

Buradan orada ne olduğunu görmeyiz. Hatalı bir işlem yapmadıysanız birşey olmaması gerek TV kartını bilgisayarın başka bir slotuna takıp denemenizi öneririm, eğer ekran kartınızı vs yakın zamanda değiştirdiyseniz anakarttan kaynaklı bir çakışma problemi de ortaya çıkmış olabilir bu gibi durumlarda ekran kartını farklı bir çipset ile değiştirmeniz faydalı olabilir. Prensip olarak çalışma esnasında kablo söküp takmak da problem yaratabilmektedir.
aQUa
aQUa

İleti Selop » Cum Eyl 25, 2009 2:17 pm

1 yıldır Bilgisayarım aynı ama baska bos slotum yok. Ekran kartıyla yan yanalar. Ben Tv kartımın Kısa Devre olmasından korkuyorum nasıl anlarım kısa devre olup olmadıgını olduysa eğer bi tamir yolu varmıdır gerçekten çok memnun oldugum bir kart SS3. Ss3siz bilgisayarım gerçekten bi hiç şuan :/
Selop

İleti aQUa » Cum Eyl 25, 2009 4:35 pm

Başka bir bilgisayarda test edin o zaman anlaşılır, kısa devre olduğunu sanmam.
aQUa
aQUa

İleti Selop » Cum Eyl 25, 2009 5:51 pm

Kasamı Hava ile Temızledim tek tek slotları sonra kartı takıp denedim ve çalıştı İlgin için ve böyle bir güzel bir kart sunduğunuz için teşekkür ederim :)
Selop

Skystar3 DVB-S PCI Rev. 3.0 (SDMC DM1105 Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir