kart hakkında yorum

SkyStar3 PCI Rev. 3.0 Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa

kart hakkında yorum

İleti serkankutur » Pts Ekm 13, 2008 2:47 pm

Arkadaşlar ben bu usb kartı 1 yıldan fazla oldu alalı.Kurulumda kanal artmada görüntüde hiç bir problemle karşılaşmadım.saat gibi çalışıyor ,biraz ötüyor kartın tek kusuru bu ama o kadar kusur kadı kızında da olur.Bir kere aynı işi aynı kalitede yapan iki maldan türk malı olanı herzaman tercih ederim.bu konuda bilinçli olmak lazım.ezcümle bu karttan çok memnunum ve kullanırken çocuk gibi sevindirik oluyorum.Sevdiğim dizileri falan kaydedip divx veya xvid yapıyorum hoşuma gidiyor bu işler.Bu arada sigma firmasıyla hiç alkam yok aqua nickli şahsı hiç tanımam ömrümde görmedim.ben sadece yiğidi öldür hakkını teslim et ilkesi gereğince memnuniyetimi bildiriyorum,verdiğim para helal olsun.ayrıca sağdan soldan yapılan kötülemeleri de hiç kaale almıyorum kartı ben kendim kullanıyorum kalitesini görüyorum.herkese selamlar...
serkankutur

İleti aQUa » Pts Ekm 13, 2008 10:53 pm

Desteğiniz için kendi adıma çok teşekkür ederim, destek konusunda elimizden geleni müşterilerimize forum sitemiz olsun download merkezimiz olsun sunmaya çalışıyoruz, zaten ürünlerimiz hakkında genel düşünüş ve görüşler sizin de belirttiğiniz gibi pozitif yönde.

Problemlerin kaynakları çoğu zaman ürünümüz kaynaklı olmasa bile forumumuz aracılığı ile bunları çözüme kavuşturmamız, sadece müşterilerimizi değil bizleri de mutlu ediyor, tabi ürettiğimiz ürünün ve verdiğimiz desteğin zaman zaman takdir edilmesi de bizi sevindiriyor.

Özellikle bazı forumlar, maddi destek ve sürekli sponsor anlaşmaları karşılığında, zaman zaman forum yönetimi olarak, zaman zaman da bazı firma çalışanlarının forumlarına üye olup ürünlerimizin kötü, kalitesiz ve taklit ürünlermiş gibi lanse edilmesine izin vermektedirler. Kişisel olarak ürünlerimizi bilinçli şekilde karalayanları "sivrisinek", ürünlerimizi karalattırmak amacıyla bazı forumlara maddi destek sağlayanları da bataklık olarak nitelendiriyorum, bütün sivrisineklerle savaşıp onları yok edmek çok zordur, sayıları inanılmaz miktarda fazladır, firma olarak yapılması gerekenin sivrisineklerle tek tek savaşmak değil, bataklığı kurutmak olduğunun bilincindeyiz çalışmalarımız da bu yönderdir.

Forumumuzda çok ender de olsa sıkıntı yaratan şey, ürünümüzü ve piyasadaki ürünleri yeterince tanımayan, daha önce bu ürünleri kullanmamış olan kullanıcıların, karşılaştıkları en küçük problemlerde dahi yukarıda bahsi geçen forumlardaki karalama yazılarını okuyup etkilendikten sonra problemin kaynağını ürünlerimizde bulmaya çalışmaları olmaktadır.
aQUa
aQUa

İleti uxexes » Sal Ekm 14, 2008 11:21 am

benimde hem pci hemde usb versiyonları kullanıyorum. Sizindediklerinize aynen katılıyorum kullanmadan yorum yapılmaz huyum kurusun alırım kullanırım yorumumu yaparım :)

Bence SS3 ün Tek eksiği sürücü güncelleme başka da bir eksiği yok zaten. Saygılarımla.
uxexes

Skystar3 DVB-S PCI Rev. 3.0 (SDMC DM1105 Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir