Skytar 3 Tv Kartım İle Nasıl Yayın Yaparım..?

SkyStar3 PCI Rev. 3.0 Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa

Skytar 3 Tv Kartım İle Nasıl Yayın Yaparım..?

İleti likable06 » Pzr Eyl 21, 2008 11:50 am

Merhabalar sevgili dostlar ben justin tv vb p2p tarzı sitelerde yayın yapmak istiyorum. Acaba skystar3 tv kartım ile bu mümkünmüdür mümkünse hangi yazılım aracılığı ile yapabilirim. İnternette saatlerce aradım bulamadım. Bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum. Programın isminide belirtirseniz sevinirim. Yardımlarınız için teşekkürler iyi çalışmalar....
likable06

İleti nmynb » Pzr Eyl 21, 2008 9:44 pm

forumun arama özelliğini kullanın daha önce bu konuda bilgi verilmişti. Aşağıdaki linkte bu konuda cevap var.
http://www.skystar3.com/viewtopic.php?t ... hlight=p2p
nmynb

İleti likable06 » Pzr Eyl 21, 2008 9:54 pm

öncelikle cevap için teşekkürler ancak verdiğiniz linkte açıklayıcı bilgi yok ben sadece skystar3 tv kartım ile p2p yayını yapabilirmiyim onu soruyorum. Birde bu işlerden anlayan varsa hangi program aracılığı ile yaptıklarını teşekkürler iyi çalışmalar..
likable06

İleti aQUa » Pzr Eyl 21, 2008 11:10 pm

Evinizdeki uydu alıcı ile nasıl yayın yapılamazsa Dijital Uydu alıcı kartlrıyla da yyaın yapılamaz. Söylemek istediğiniz ancak ifade edemediğiniz şey kart paylaşımı yapıp elinizdeki abonelik kartından başkalarının da faydalanmasını sağlamak ise bu hem bir suçtur hem de bu iş için SkyStar3 veya başka bir TV kartına ihtiyacınız yok.

Size gerekenler Gbox Server, NewCS veya benzer bir yazılım ile beraber kart programlayıcı cihaz, bilgisayar ve kesintisiz bir internet erişimi yeterlidir. Yayını nasıl yapacağınız konusunda is detaylı açıklama yapamayacağım.
aQUa
aQUa

İleti likable06 » Pts Eyl 22, 2008 11:33 pm

aQUa yazdı:Evinizdeki uydu alıcı ile nasıl yayın yapılamazsa Dijital Uydu alıcı kartlrıyla da yyaın yapılamaz. Söylemek istediğiniz ancak ifade edemediğiniz şey kart paylaşımı yapıp elinizdeki abonelik kartından başkalarının da faydalanmasını sağlamak ise bu hem bir suçtur hem de bu iş için SkyStar3 veya başka bir TV kartına ihtiyacınız yok.

Size gerekenler Gbox Server, NewCS veya benzer bir yazılım ile beraber kart programlayıcı cihaz, bilgisayar ve kesintisiz bir internet erişimi yeterlidir. Yayını nasıl yapacağınız konusunda is detaylı açıklama yapamayacağım.

kart paylaşımı diyorsunu justin.tv adında bir site var oradan yayın yapan arkadaşlar program aracılığı ile yayın yapıyoruz diyorlar ve tv kartlarından bu yayını yaptıklarını söylüyorlar yasadışı olduğunu biliyorum ben sadece deneme amaçlı yapacağım biraz daha yardımcı olursanız onlar bana vcam manager adında bir program verdiler ancak tv kartını gösterdiğim zaman "camera is not connected or other programs is using it." gibi hata veriyor ve birşey olmuyor bu problemi nasıl aşabilirim. İllaki yasa dışı forumda olmaz diyorsanız msn adresinizi pm olarak atsanız bana çok makbule geçer. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar...
likable06

Skystar3 DVB-S PCI Rev. 3.0 (SDMC DM1105 Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir