Uçan logo ve alttan geçen yazı sorunu??

SkyStar3 PCI Rev. 3.0 Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa

Uçan logo ve alttan geçen yazı sorunu??

İleti Murat Dinç » Cmt Eyl 13, 2008 11:02 pm

Sayın aqua öncelikle sorularımı bıkmadan usanmadan cvplandırdığın için teşşekür ederim...Benim şöyle bir sorunum vardı...Progdvdbyi bilgisayara kurdum...İlk önce pin bağlantı hatası verdi....Daha sonra forumdan araştırdım...register.bat dosyasını çalıştırdım...sorun ortadan kalktı...ama bu sefer alttan geçen bir yazı ve uçan logo ile karşılaştım...işletim sisemim xp...pc de yüklü olan codec packlari ve progdvbyi kaldırıp progdvbyi yeniden kurdum...ama yine başta pin bağlantı hatası verdi ve bende yine register.bat dosyasını çalıştırdım...ama yine uçan logo orada ne yapmalıyım..aynı şey alt-dvb de de oluyor..
Murat Dinç

İleti Murat Dinç » Cmt Eyl 13, 2008 11:42 pm

Tamamdır çözdüm...
Murat Dinç

olmadı ama

İleti umut100 » Pzr Eyl 28, 2008 11:38 am

merhaba sorununu anlatmışsın tamam. sorununu çözmüşsün o da tamam ama oraya tamam çözdüm yazacağına nasıl çözdüğünü yazmalıydın ki aynı sorunu yaşayanlarda yararlansın
umut100

İleti aQUa » Pzr Eyl 28, 2008 1:20 pm

Nasıl çözüleceği forumda en az 15-20 defa ayrıntılı olarak tarafımdan açıklanmıştı, arama fonksiyonunu kullanırsanız sizde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik bahsi geçen durumun kartımızla ilgili yok ve sorun olarak da tanımlanmasını yanlış buluyorum.
aQUa
aQUa

Skystar3 DVB-S PCI Rev. 3.0 (SDMC DM1105 Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir