pc yi açıp kapatınca dvb player çalışmıyo

SkyStar3 PCI Rev. 3.0 Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa

pc yi açıp kapatınca dvb player çalışmıyo

İleti serkee » Cmt May 10, 2008 5:17 pm

benim sorunum srücüleri yüklüyorum her şey normla çlaışıyor fakat pc açıp kapatınca pc donuyo cpu çok harcıyo sürücüleri tekrar yüklüyom her şey normal ama yüklemssem hiç bir işlem yapamıyom bide vista kullanıyom sürücüleri yüklemdeen acarsam dvb layeri cızırtlı bir ses geliyo daha sonra avrack bir jak çıkarıldı diyo sonra hepten kapatıyom plyeri birden fazla jak çıkarıldı diye pencerelr açılıyo ne yapmam gerekiyo çıldırmak üzeryim nolur yardım edin
serkee

İleti aQUa » Pzr May 11, 2008 2:09 pm

Sizde ASUS anakart madurlarındansınız olabilirsiniz, malsesef bu firma henüz doğru dürüst tüm donanımlarla sorunsuz çalışabilen bir model çıkaramadı.

Tekrar bilgisayarı başlattığınızda DVBPlayer yazılımının çalışmaması, DVBNet Adapter sürücüsünü yüklemediğinizden kaynaklı olabilir, Ağ Bağdaştırıcıları altında bu sürücünün yüklü olup olmadığını engellenip engellemediğini araştırınız.

TV kartınıza IP adresi atarsanız anakartın otomatik IP atayamama sorunu nedeniyle kaynaklanan açılışta yavaşlama olayı çözülecektir, forumda bu konuda birçok yazım var.

Son olarak yine ASUS anakart kaynaklı ses kartı ile çakışma gibi bir durum olabilir, çakışmanın olup olmadığını anlayabilmek için ses kartınız onboard ise BIOS tan durdurun veya aygıt yöneticisinden engelleyin, ekstra ses kartı kullanıyorsanız aynı işlemi onun için tekrarlayın.
aQUa
aQUa

Skystar3 DVB-S PCI Rev. 3.0 (SDMC DM1105 Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir