yardım ! Bigisayar her açılışında sürücü kuruyorum

Sigma Digital HD DVB-S2 PCI Kartı Hakkında Tüm Bilgiler.

yardım ! Bigisayar her açılışında sürücü kuruyorum

İleti kadirbaba48 » Per Oca 08, 2015 1:32 pm

bi kaç gün önce almış olduğum Sigma Digital HD DVB-S2 PCI kartından gayet memnunum. ancak her windows açılışında sürücüleri tekrar kurmak zorunda kalıyorum.
sistemim win 7, progdvbnin son sürümünü kullanıyorum. program ve kartın çalışması bakımından hiç bir problemim yok. sürücüler de bu siteden indirdiğim güncel olanlar ve kurulumu da pdf yardım dosyalarındaki gibi doğru şekilde yapmama rağmen hep aynı sorunla karşılaşıyorum. aygıt çalışıyorken(progdvb ile sorunsuz kullanıyorken bile) aygıt yöneticisinde de bu device hep ünlem işareti ile kurulmamış gibi gösteriyor.
bu sorunu yaşayıp çözebilen arkadaşlar varsa, cvp yazabilirlerse çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.
kadirbaba48

Re: yardım ! Bigisayar her açılışında sürücü kuruyorum

İleti kadirbaba48 » Sal Oca 20, 2015 12:13 pm

sorunu kendim araştırıp buldum. siteye bakan eden yok.
sorun sürücünün digital imzaya sahip olmaması, yani sürücü eksikliğinden kaynaklanıyor. siteyi takip eden kimse yok. bu sürücüye yeni güncelleme gelmesi gerekiyor. satmasını biliyorlar ama destek yok. sorun geçici olarak çözülüyor fakat sonra tekrar ortaya çıkıyor. Google'a Windows 7 sürücü imzalama korumasını devre dışı bırakmak yazın ordaki komutu uygulayın. bcdedit.exe diye başlıyor. ben onunla yaptım ama dediğim gibi geçici bir çözüm. :x
kadirbaba48

İleti aQUa » Sal Oca 20, 2015 7:48 pm

Cevaplarınız diğer konu başlığı altındaki cevabınızın hemen altındadır.
aQUa
aQUa

İleti kadirbaba48 » Cmt Oca 24, 2015 7:41 pm

cevabı başka bir üyenin konusunun altına yazmanız manidar.
kadirbaba48

Sigma Digital HD DVB-S2 PCI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir