REZALET BAŞLIĞINI UNUTUN

Sigma Digital HD DVB-S2 PCI Kartı Hakkında Tüm Bilgiler.

REZALET BAŞLIĞINI UNUTUN

İleti exseri » Cum May 24, 2013 5:51 pm

Başlığı değiştiremediğimden yeni konu açtım. Arkadaşlar evet başta sıkıntı yaşadım ama kart inanılmaz iyi. Sinyal çekim gücü gördüklerim en iyisi avermedianın yüzde 70 çektiği transporderi yüzde 92 ile çekiyo öyle diyim artık anlayın. yayında donma veya kartta aşırı ısınma yok. geçişler inanılmaz hızlı. gördüğüm en iyi kart vede türk malı(çipler olmasada). tüm windowslar ve 64 bitte sorunsuz çalışıyor. bazı programlarda ne kadar uğraşsamda tam tarama tüm kanalları bulamadım belkide apartman disçek sorunudur tam ayarlayamadım bilemiyorum. ama dvb viewer 5.1pro ile tam 574yayın buldu(300e yakını tv) bu benim kullandığım tüm kartlarda bir rekor. kartı yapan veya ithal eden birleştiren kim varsa helal olsun. sorun yaşayanlar veya bilgi almak isteyenler mesaj atabilir yardımcı olurum. gidip 200-300tl saçmasapan kartlara vermeyin 130tl ye bu kadar kaliteli S2 kart imkansız bence.
bu arada bilen biri varsa yazsın lnb den gelen fazla voltaja karşı devre koruması varmı kartın girişinde eğer buda varsa bunun üzerine kart tanımam :D
exseri

Re: REZALET BAŞLIĞINI UNUTUN

İleti aQUa » Cmt May 25, 2013 1:31 pm

Yüksek voltaj koruması olmaz çünkü gerilimi üreten zaten TV kartının kendisidir, kısa devre koruması ise mevcuttur.
aQUa
aQUa

İleti yawuz58 » Cum Eyl 06, 2013 7:39 pm

kart çok iyi benim kumanda çalışmamaya başladı kumandada mı sorun var acaba kartta mı gözdemi kartı kontrol ettim iki bacaklı siyah adı transitör dü galiba onun biri siyah yandımı acaba
bir bilgi verirseniz sevinirim
yawuz58

İleti aQUa » Cmt Eyl 07, 2013 3:29 pm

resim gönderirseniz daha faydalı olur.
aQUa
aQUa

İleti yawuz58 » Pts Tem 20, 2015 10:34 pm

aQUa yazdı:resim gönderirseniz daha faydalı olur.

kusura bakmayın konu baya eski benim kumanda sorunu o zaman çözülmüştü ama cevap yazmayı unutmuşun alıcı gözün jakını çıkartıp takınca düzelmişti
yawuz58

Sigma Digital HD DVB-S2 PCI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir