mac os driver

Sigma Digital HD DVB-S2 PCI Kartı Hakkında Tüm Bilgiler.

mac os driver

İleti m3hm3t » Çar Mar 28, 2012 10:37 pm

Sigma Digital HD DVB-S2 PCI için mac os driver var mı acaba veya mac os da calıstırmanın bir yolu varmıdır.

Kar cok güzel herhangi bir sorunu yok.Neden satışa sunulmuyor ?
m3hm3t

Re: mac os driver

İleti aQUa » Per Mar 29, 2012 12:02 pm

Bildiğim kadarıyla MAC bilgisayarlarda PCI slot bulunmuyor, sadece USB veriyoluna sahip donanımları MAC OS'da sürücüsü varsa kullanmak mümkün olabiliyor. Sizin bahsettiğiniz olay ise sanırım belli PC donanımlarına kurulabilen MAC OS ve onun altında bu kartı kullanabilmek ama PCI slot olayında MAC OS işletim sisteminin nasıl bir davranış göstereceğini hakkında malümatım yok. (örneğin haricen PCI slota takılan bir ses kartını, modemi veya ethernet kartını MAC OS'ta tanıtabiliyor muyuz o önemli pek sanmıyorum.)

Ürün Arena firmasında dolayısı ile bayilerinde ve internet üzerinden satış yapan tüm tanınmış online sitelerde mevcut. Yani ürün satışta ayrıca peşin ödeme ile firmamızdan uygun fiyatla temin edilebiliyor.
aQUa
aQUa

İleti m3hm3t » Pts Ağu 27, 2012 10:52 pm

mac tv kartını goruyor ama driver olmadıgı için çalışmıyor.mac daki driverlara kext deniliyor.bu tv kartı için kext yapılaz mı.
m3hm3t

İleti aQUa » Çar Ağu 29, 2012 11:33 am

Kartın dizaynını yapmış olan MSI firmasına sormak lazım ancak PC'ye MAC-OS kurup uydudan TV kartı ile DVB-S2 yayınları kaç kişi izlemek ister bu konuda istatistikler değerlendirildiğinde driver yazılmış olması şanslarını çok yüksek görmüyorum.
aQUa
aQUa

Sigma Digital HD DVB-S2 PCI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir