discontinuity sorunu

SkyNet Offline Download Programı Hakkında Bilmek İstedikleriniz.

Yetkili: aQUa, st1905

discontinuity sorunu

İleti sret » Sal Tem 03, 2007 3:37 pm

bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir w3a uyddusunu kullanıyorum ne macsky nede skynette discq ayarı yapılamıyor önce sinyalin progdvb ile yakalanması gerek satfinder programı ss3 te kullanılabilyor mu
sret

İleti aQUa » Çar Tem 04, 2007 12:01 am

Eğer ProgDVB içindeki SkyNet'i kullanmak istiyorsanız kanalı ProgDVB ile odaklayacaksınız, yok eğer bağımsız SkyNet versionlarından birini kullanıyorsanız ProgDVB'yi veya ekstra başka bir yazılımı çalıştırmayınız ve açmayınız.
aQUa
aQUa

İleti sret » Per Tem 05, 2007 8:39 pm

hocam ben sorularıma tatmin edici yanıtlar alamamya başladım benim sorularım açık tesadüf diyeceğim ama 4-5 seferdir aynı durum var ss3 kartı çok güçlü ve sağlam bir kart ama bda yazılımları çıkmadan şimdiki sorunlar tekrarlanacaktır . bağım sız skynet ve w3a uydusunu sürekli belirtiyorum disecq sorunu var bence uyduya kilitlenmiyor prog dvb ile olan skynetlerden dl yapıyorum ama işlemciye yük binmemesi için bağımsız skynetlerden kullanmak istiyorum w3a uydusu 3. girişte a b c harfleri deneyerek olmuyor a dışında bişey yazınca zaten skynet hiç açılmıyor siz söylemeden beliteyim fomu didik didik inceledim cd dökümanlarında inceledim
sret

İleti aQUa » Per Tem 05, 2007 9:18 pm

1. Kartımızda DiSEqC sorunu yok eğer kullandığınız DiSEqC kalitesiz ve ucuz ise bunun günahı da bize ait değildir, kaliteli bir DiSEqC'ye 5 YTL ayıramıyorsanız tabi bu sizin bileceğiniz bir şey, sizin 5 YTL'den kaçınmanızın hesabını bizden sormanız garip bir anlayış ve tutum.

2. Offline download yazılımlarının BDA yazılımları ile uzaktan yakından hiçbir alakası yoktur, kulaktan dolma bilgiyle lütfen yorum yapmayalım, madem ki BDA driver ile çalışan kart istiyorsunuz gider Avermedia Türksattan 15-20 kanal izlersiniz mutlu olursunuz. Ürünümüz zaten tüm SkyNet versiyonları ile çalışmaktadır bunun dışında manna ve skygrabber yazılımlarını da desteklemektedir, tabi ki piyasaya çıkan her versiyon Skynet veya programın ürünümüzle %100 performans vermesini bekleyemezsiniz, ben Türksattan download yapıyorum ve oldukça da verimli, bunun dışında başka bir takım problemler yaşıyorsanız donanımınızı gözden geçirmenizde yarar var bu konuda dikkat ederseniz sizin dışınızda şikayet eden müşterimiz yok.
aQUa
aQUa

İleti sret » Cmt Ağu 25, 2007 3:24 pm

tatildeydim yeni yeni gördüm insanlara bu tarz uslup kullanma hakkını nerden alıyorsun evet 5 ytl alacak param yok insanları saf yerine koymayın sizin bu konularda pek bilgi sahibi olmadığınızı tahmin ediyordum tahminim doğru çıktı galiba size sorulan sorulara aynı cevap verip sıkışınca da saldırgan bir tarz var yerli sermaye diye ss3 her yerde savunmya devam edeceğim ama size bir daha soru sormayacağım sizin kadar zegin değil im
sret

SkyNet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir