SkyNet aQUa-Fusion Edition

SkyNet Offline Download Programı Hakkında Bilmek İstedikleriniz.

Yetkili: aQUa, st1905

SkyNet aQUa-Fusion Edition

İleti aQUa » Cmt Ağu 09, 2008 1:08 pm

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım USB2.0 ürünümüzle uyumlu olan yeni SkyNet sürümünü download merkezimizde yayınlamış bulunuyorum. Gelecek hafta içinde PCI kartlarımıza uygun olan versiyonları da yayınlamaya çalışacağım.

Yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

http://www.sigmaelectronic.net/ccount/click.php?id=84
aQUa
aQUa

İleti ihsans » Pzr Ağu 17, 2008 12:50 pm

hocam şu an bu sürümü deniyorum.görsel olarak çok güzel bir sürüm olmuş.teşekkürler yalnız hocam sorun var.w3 10845 v 27500 frekansında skydsl'de kullnmaya çalışıyorum.gerekli ayarları yaptım.programda flow in değerleri 4400 lerde geziyor ama istediğim dosyalar inmiyor.filtrede all dediğinizde bayabi gif ve resim geliyor o kadar.başka bir siteden indidiğim maga paketteki skynete kendimize ait streamreader sosyasını atadığmda bile dosya iniyor.bizim sürümde yaklaşık 15 dakidadır skynet açık.inen bir dosya bile yok.bir de uzun zamandır söylemediğim bir şeyi hatırladım.skyneti kapattığımızda ss3 kapanıyor.ok.ancak progdvb için aynı durum söz konusu değil.progdvb'yi kapattığımızda o ince çalışma sesi devam ediyor ve ss3 çalışma sıcaklığını muhafaza ediyor.yani arka planda çalışmaya devam ediyor.progdvb versiyonum 4.72.8(0.84) saygılar.
ihsans

İleti aQUa » Cum Eyl 05, 2008 12:13 am

Ben özellikle Türksat uydusunda test ediyorum ve avi, wmv, flv, mp3 dosyalarından onlarcasının aynı anda indiğini görüyorum. İndirdiğiniz frekansdaki PID değerlerini yanlış veya eksik yazmış olmanız dolayısı ile böyle bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. İsterseniz aktif PIDleri IP receiver yazılımı ile taratmayı ve yeni skynet.ini dosyasına eklemeyi deneyin.

PCI kartımız için SkyNet-Fusion Edition yazılımı download merkezimize eklenmiştir.
aQUa
aQUa

skynet açmıyor

İleti sdemir » Pts Kas 10, 2008 9:25 pm

üstad progranı bilgisayara indirdim. kurulumunu yaptım. fakat masaüstündeki kısayoluna tıkladığımda program açılmıyor. neden acaba. Bilgisayarım vista. bundan olabilir mi? sence çözüm nedir?
sdemir

İleti aQUa » Sal Kas 11, 2008 12:42 pm

Evet program Vista'da çalışmıyor.
aQUa
aQUa

SkyNet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir