Sigmaelectronicden Şikayetler

Kullanıcılar Arası Derin Olmayan Sohbetleriniz İçin.

Yetkili: aQUa, lokosit

Sigmaelectronicden Şikayetler

İleti kutayvar » Sal Eyl 04, 2007 10:26 pm

Sayın sigma electornik

Acaba sizlere sizlerin resmi web sayfasında yazılan yazılara hiç bir şekilde cevap vermemekle mi daha çok müşteri çekmeye calışıyorsunuz anlayamadım

Kaldı ki sizlerin resmi web sitesi olan
http://sigmaelectronic.net/tr/FEEDBACK.HTM

Bu bölümdeki bütün yardım(Bütün mail adresleri dahil) masasına bir yardım isdeğine hiç bir şekilde lütvedip bir cepa vermediniz

Kaldı ki sizlerin hemen mazeretlerinsde hazırdır

"Bütün müşterilerimize yetişemiyoruz"

Bu bana göre mazeret değil müşteri menmuniyetidir ama anladım ki sizler için müşteri menmuniyeti sadece maddiyat olarak ürününüzü demek k isatanana kadar İnanın ben sırada bir müşteri olarak son derece üzüldüm ve rencide oldum

sizlere iyi pazarlar
kutayvar

İleti aQUa » Çar Eyl 05, 2007 3:16 am

Müşteriyle ilgilenmeme konusundaki ilk şikayeti sizden alıyoruz, gelen tüm mesajlar tarafımızdan cevaplanır. Cevap vermek istemeyen ürününe güvenmeyen bir firma zaten forum açmaz.

Burada yorum yapmak yerine sorunuzu yöneltseydiniz daha hızlı cevap alırdınız ve verilen cevaplar başkaları için de belki yararlı olabilirdi, tabi ki maillere verilen cevaplarda küçük gecikmeler olabilir özellikle de hafta sonları.

Son olarak, çok ciddi bir sorunu varmış gibi forumumuza saldıran birçoklarının bir türlü sorunlarını dile getirmemeleri sonucunda, aslında başka başka niyetlerle forumumuza girdiklerine ve başka birilerine hizmet ettiklerine defalarca tanık olduk umarım siz de onlardan biri değilsiniz!
aQUa
aQUa

Kullanıcılar Arası Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir