skystar3 usb dvb s tv kartı

Kullanıcılar Arası Derin Olmayan Sohbetleriniz İçin.

Yetkili: aQUa, lokosit

skystar3 usb dvb s tv kartı

İleti uludag_21 » Pzr Tem 01, 2007 6:45 pm

slm arkadaşlar.ben yaklaşık 20 gün önce hepsiburadan .com adlı siteden skystar3 usb tv kartı sipariş ettimm.ama ne yazıkki bir türlü gelmez oldu bu kartt.neden satıcı firmalara gönderilmiyor.geçen mail attım sigma electronic'e dağıtıcı firma ile aralarında bir anlaşmazlık olduğundan dağıtımı yapamadıklarını sölediler.böyle bişey olurmuu?tamm 20 gün olduu ve halende bekliyorummm...ne zaman çözüme kavuşacakkk.merak ediyorummm.hepsiburada.com sitesinden almamın sebebide taksit avantajının olmasıdır.eğer sizde öle bişey varsa iptal ettirip.sizden isteyelimm..dün gine mail attım ama daha cevap gelmediii.valla moralim çok bozulduuu.20 gün gün ne demek.

aQua kardeşşş yardımcı olursanız sevinrimmmm...
uludag_21

İleti aQUa » Pts Tem 02, 2007 9:48 pm

Bugün dağıtıcı firma ile temasımız oldu bir dolandırıcılık vakası nedeniyle firmalarının ödemelerde zor durumda kaldığını ve büyük miktarda kayıpları olduğunu öğrendik. Dağıtıcı firmanın yarın alınmak üzere acil siparişini karşılama kararı verdik sanırım bu hafta içinde USB2.0 ürününüze kavuşacaksınız.

Ürünü firmamızdan da satın alabilirdiniz ancak firmamız ithalat ve üretim tabanlı bir firma olduğundan, pazarlama ve satış maksatlıyla malesef pos makineleri bulundurmuyor dolayısıyla son kullanıcılara yönelik satışlarda taksitlendirme işlemi de yapamıyoruz.
aQUa
aQUa

Kullanıcılar Arası Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir