Şifre Kırmak

Kullanıcılar Arası Derin Olmayan Sohbetleriniz İçin.

Yetkili: aQUa, lokosit

Şifre Kırmak

İleti hakan26 » Cmt Mar 28, 2009 10:19 am

Selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve bu konulara pek aşina değilim.Benim sorunum Maçlarda diğer spor karşılaşmalrında ve motor sporlarında kanallar şifreye geçtiklerinde bu şifreleri kımak için hangi programı yükleyip ne yapmam gerekir. Beni bu konuda acil bilgilendirirseniz çok sevinirim. Bende şuan SkyStar 3 Dijital uydu kartı mevcut...

Acil cevaplarınızı bekliyorum... Teşekkürler...
hakan26

İleti aQUa » Cmt Mar 28, 2009 1:18 pm

Yerli platform şifreli kanallar açılamıyor, bunların kullandıkları şifreleme sistemleri plugin tabir edilen program ekleri ile kırılamıyor. Şu an için şifreli kanalları izleyebileceğiniz tek uydu 1 derece batı'da yer alan Thor uydularıdır. Yaklaşık 50-60 kanalı vPlug ile açabiliyorsunuz. Bahsettiğiniz tipte kanallar bu uyduda bol. NTV kanalının şifreleri ise BISS'tir ve bizzat kendi web sitelerinde şifre verilmektedir bu şifreyi kullanarak maç yayınlarını izleyebilirsiniz. Pluginlerin nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgiler CD içindeki ProgDVB dokümanında mevcuttur.

Tamamen illegal olmakla beraber paylaşım adı verilen bir diğer sistemde ise tüm yayınları izlemek mümkün, bu kişiler ile temasa geçip paylaşımdan yararlanabilirsiniz. Firma olarak şifreli platformları zarara uğratarak haksız kazanç sağlamaları ve paylaşımın sürekli olarak sağlanıp sağlanamayacağı konusunda soru işaretleri olacağından firma olarak onaylamıyor ve tavsiye etmiyoruz.
aQUa
aQUa

Kullanıcılar Arası Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir