BİLGİSAYARDA 2 KART KULLANABİLİRMİYİM

Kullanıcılar Arası Derin Olmayan Sohbetleriniz İçin.

Yetkili: aQUa, lokosit

BİLGİSAYARDA 2 KART KULLANABİLİRMİYİM

İleti vedatmut » Pts Kas 17, 2008 3:47 pm

benim başka bir firmanın karasal tv kartı var. bende skystar3 rev3 aldım ve onu kurdum. ben bu iki kartı aynı bilgisayarda kullanabilirmiyim acaba. bazen izlediğimiz filmler üst üste gelebiliyor. birini izleyip birini kaydetmek çok hoş olur. tabi mümkün olabilirmi böyle birşey. bazı prog dvb lerde kurulum yaparken gördüm, 2. bir kart var mı diye soruyor da. heyecan ile cevabınızı bekliyorum
vedatmut

İleti aQUa » Pts Kas 17, 2008 9:07 pm

Evet iki ürünü aynı anda kullanabilirsiniz. DVB-T kartı kendi yazılımı ile SkyStar3'ü de ProgDVB ile kullanabilirsiniz. Farklı model kartlarımızdan birini ProgDVB, birini DVBDream bir diğerini de Alt-DVB'de kullanmak şartıyla ayrı frekanslardaki 3 dijital yayını tek bilgisayarda aynı anda izlemeyebilmiştim, tabi bilgisayarın bir parça yüksek konfigürasyona sahip olması şart.
aQUa
aQUa

teşekkürler

İleti vedatmut » Sal Kas 18, 2008 9:37 am

bu süper oldu valla.farklı marka karasal yayın yapan tv kartından sonra dijitale geçtim. tam 3 yıl önce, ve bu skystar3 benim 3. uydu kartım. inanırmısınız daha yeni zevkine vardım uydudan televizyon izlemenin. bu kartı almayı düşünüp te benim gibi tereddüt eden arkadaşlar. size garanti veriyorum, donanımsal bir sorunununz yok ise bilgisayarınızın. bir saniye bile düşünmeden alın.
vedatmut

Kullanıcılar Arası Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir