ACIK OLALIM

Kullanıcılar Arası Derin Olmayan Sohbetleriniz İçin.

Yetkili: aQUa, lokosit

ACIK OLALIM

İleti unal027 » Çar Arl 26, 2007 5:38 pm

PC. VE YAZILIM DALINDA UZUN ÇALIŞMALARIM OLMUŞTUR VE HALADA OLMAKTADIR BU ZAMAN İÇERİSİNDE KULANDIGIM VE KULANMAKTA OLDUGUM YAZILIM GEREKSE DONANIM HAKKINDA BU DENLİ TEKNİK VEREN BAŞKA BİR FORUM YOKTUR Kİ 15 SENEYİ AŞAN NET KULANICISI OLARAK SOYLUYORUM FORMUN AMACI GENEL BİR KİTLEYE HİTAP EDERKEN İNSANLARIN BİR BİRİNE BİLGİLERİ İLE YARDIMCI OLMAK AMA BURADA GORUYORUMKİ HER NEKADAR MANTIKSAL VE BİRAZDA BİLGİM OLSADA FORUM BU FORMUN YONETİCİLERİKADAR BİLGİYE SAHİP DEGİLİM DİGİTAL SİSTEMLER HAKKINDA BU İNSANLAR HER AN MESAJLARINIZA CEVAP VEREREK SİZİ AYDINLATIYOR UMARIM BU SEKİLDEDE SURER.

XP KARARIZ ÇALIŞMASI
EKRAN KARTI RAM CPU GİBİ DONANIMLARIN KARSIZLIGINDAN KAYNAKLANAN

SORUNLARDAN HİÇ ALAKSI OLAMAYAN DONANIM LARA VE BUNU İMAL EDENLERE SATANLARA SİZİN İCİN ÇALIŞANLARA ÇAMUR ATIN ÜSTÜNE BİRDE LAF SOYLEYİN LÜTFEN BİLGİYE EMEGE SAYGI GOSTERELİM VARSA YANLIŞ DUZELTELİM VARSA YANLIŞLARI DÜZELTSİNLER KARDEŞİM AGRASİF OLMAYALIM......
unal027

haklısın

İleti vedatmut » Pts Kas 17, 2008 11:17 am

evet bende farkına vardım. aQUa kardeşimiz neredeyse bütün soruları cevaplıyor. tek sorun biraz agresif davranması. onuda şöyle açıklayabiliriz aslında, doktor düşünün akşama kadar bir sürü insan ile uğraşıyor, kimi anlayışlı, kimi ise ya art niyetli yada çok anlayışsız. sonuçta karşındaki doktor da olsa editör de olsa İNSAN. sabır da bir yere kadar. ama aQUa birebir görüşmediği için sakin davranabilir. ben skystar3 ü buradaki yorumlara nazaran aldım. henüz daha kuramadım. yani zamanım olmadı. kurunca fikirlerimi belirtecem. ama ilk izlenimim cd içeriği hakkında. bence mükemmel. bunun üzerine bir düşünce ile cd oluşturulamaz. hem pdf ler hem de driver ler, üstelik öncelik sırası bile verilmiş. daha ne olsun.
vedatmut

Kullanıcılar Arası Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir