Win7 x64 surucu yazilimi bulunamadi uyarisi

SkyStar3 USB 2.0 Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, lokosit

Win7 x64 surucu yazilimi bulunamadi uyarisi

İleti cifcierol » Pzr Şub 08, 2015 1:11 am

Win7 32bit sisteme kurdum sorun yasamadim, ayri bir pc'de 64 bit sistemde "surucu yazilimi bulunamadi" uyarisi veriyor.
Bda x64 surucu indirdim.
Guvenli mod ile başlattim.
Usb2-3 girislerini de denedim.
Kirmizi isik da yaniyor.
Yardimci olur musunuz?
cifcierol

Re: Win7 x64 surucu yazilimi bulunamadi uyarisi

İleti aQUa » Per Şub 12, 2015 6:50 pm

CD içerisindeki talimatlara göre yüklerseniz sürücü kolayca yüklenecektir.
Sanırım çok iyi okumamış veya gözden kaçırmış olacaksınız ki, talimatlarda Güvenli Mod ile başlatmanızı değil F8 ile açılış menüsü ile bilgisayarı açıp Sürücü İmza zorlamasını devre dışı bıraktıktan sonra işletim sistemini açıp sürücüyü iki adımda yüklemeniz ardından da ProgDVB 7.X DVBDream 2.6A, DVBViewer veya BDA sürücüsü destekleyen herhangibir yazılımı aygıtı BDA sürücüsü olarak yüklemeniz görüntü almanız için yeterli olacaktır.
aQUa
aQUa

İleti aQUa » Per Şub 12, 2015 6:55 pm

CD içerisindeki talimatlara göre yüklerseniz sürücü kolayca yüklenecektir.
Sanırım çok iyi okumamış veya gözden kaçırmış olacaksınız ki, talimatlarda Güvenli Mod ile başlatmanızı değil F8 ile açılış menüsü ile bilgisayarı açıp Sürücü İmza zorlamasını devre dışı bıraktıktan sonra işletim sistemini açıp sürücüyü iki adımda yüklemeniz ardından da ProgDVB 7.X DVBDream 2.6A, DVBViewer veya BDA sürücüsü destekleyen herhangibir yazılımı aygıtı BDA sürücüsü olarak yüklemeniz görüntü almanız için yeterli olacaktır.
aQUa
aQUa

İleti cifcierol » Cum Şub 13, 2015 8:38 pm

O maddeyi yalnislikla yazmisim simdi farkettim! F8 menuden surucu yazilimini devre disi birakiyorum ayni uyariyi aliyorum.
cifcierol

İleti aQUa » Pts Şub 16, 2015 3:09 pm

Orijinal USB kablosu ve adaptörü ile sisteme bağlamış olduğunuz cihaz sürücü zorlamasını devre dışı bıraktıktan sonra bahsettiğiniz uyarıyı veriyor ise ya ürün hasar görmüştür yada kullanmış olduğunuz Windows 7 x64 sürümünde sürücü yükleme bölümünde bir problem var demektir. Bunun dışında masaüstü bilgisayarda kullanıyorsanız güç kaynağınızda bir problem olabilir.
aQUa
aQUa

SkyStar3 DVB-S USB 2.0

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir