SkyStar3 DVB-S USB 2.0 windows 7 64 bit kurulum sorunu

SkyStar3 USB 2.0 Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, lokosit

SkyStar3 DVB-S USB 2.0 windows 7 64 bit kurulum sorunu

İleti erosxman » Pts Haz 23, 2014 9:33 pm

merhabalar

bu hafta şirkete kullanılmak üzere 1 adet SkyStar3 DVB-S USB 2.0 tv kartı aldırttım hay aldırmaz olaydım, kartı sabah taktım ve CD içerisindeki tüm önergeleri uygulamama rağmen hala bir arpa boyu yol kat etmiş değilim bu kart ile ilgili sürücü sorunları olacağını bilseydim almaz kesinlikle yanaşmazdım da. sürücüyü pdf dosyasında anlatıldığı gibi kurmama rağmen aşağıdaki hatayı alıyorum bu sorunu çözemeyecek sem kartı iade edeceğim

Windows bu aygıt için gereken sürücülerin dijital imzasını doğrulayamıyor. Yeni yapılan bir donanım veya yazılım değişikliği hatalı imzalanmış veya bozuk bir dosya veya bilinmeyen bir kaynaktan gelen kötü niyetli bir yazılım yüklemiş olabilir. (Kod 52)
erosxman

Re: SkyStar3 DVB-S USB 2.0 windows 7 64 bit kurulum sorunu

İleti aQUa » Pts Haz 30, 2014 3:56 pm

Donanım firmaları 64 bit işletim sistemleri için Microsoft 'a her sene haraç vermek zorundadır, bu haraç verilmeyince sürücü başarılı bir şekilde yüklense ve çalışsa dahi kurulum sonunda bu yazı belirir. Ürünün çalışması veya çalışmaması ile ilgili bir problem yaratmaz.
aQUa
aQUa

SkyStar3 DVB-S USB 2.0

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir