Sıkıntım Var

SkyStar3 USB 2.0 Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, lokosit

Sıkıntım Var

İleti TuNCaY61 » Cum Oca 11, 2013 8:35 pm

Selamun Aleyküm Cihazımı Skystar 3'ümü 1 hafta önce aldım ve her gece Saat 2 ila 2:30 lara kadar kanalları bulmaya çalışıyorum. sistemim 64 bit'si olmadı 32 ye indirdim. kurdum yükledim ama ne kanallar var ne sinyal ne düzey ne kalite hiç bir şey yok online yardım hizmetiniz varsa bakılmasını istiyorum yoksa geri iadesini istiyorum..
TuNCaY61

Re: Sıkıntım Var

İleti aQUa » Cmt Oca 12, 2013 12:59 am

Kasdettiğiniz online yardım, sisteme uzaktan bağlanıp düzenleme yapmak ise bu şekilde bir opsiyonumuz yok.

Probleminizi üstü kapalı şekilde açıklama yapmadan yazarsanız sonuç almanız ve bizim sorunu anlayıp cevap verebilmemiz güçleşecektir. Kullandığınız ürün minimum 4.000'i aşkın kullanıcı tarafından kullanılmış ve halen kullanılmakta olan bir ürün olduğunu belirtmeliyim, yani satın almış olduğunuz ürün satışa bir hafta önce başlanmadı. Ayrıca ürünler piyasaya sunulmadan önce tek tek kontrol edilmektedir.

Şimdilik 32 bit işletim sistemi kullandığınızı çünkü o şekilde belitmişsiniz.
- Sürücüler tam olarak yüklenebildi mi? Aygıt yöneticisinde;
a. Ses Görüntü ve oyun bölümü altında "SigmaUSB DVB Device"
b. Ağ Bağdaştırıcıları bölümü altında "DVBNet Adapter" (DVBPlayer yazılımı tarafından yüklemektedir.)
- DVBPlayer yüklendi mi?
Yüklenmesi zorunlu yazılımlar kategorisindedir kurulmadığı taktirde ürün görüntü vermez
- CD ekranındaki herhangibir alternatif yazılımı kurdunuz mu?
ProgDVB, DVBDream veya Alt-DVB gibi (yoksa yazılımların farklı versiyonunu kendiniz mi kurmayı denediniz?
- Kurulumunu yaptığınız herhangibir alternatif yazılım için
DiSEqC konfigürasyonunuz doğru mu? Sadece türksat mı yoksa başka uydular da sistemde mevcut mu ve sıralaması nedir?
- Yukardaki tüm aşamalar tamam ancak ne sinyal ne de doğal olarak görüntü diyorsanız,
Kullandığınız anten çıkışını, uydu alıcı ile kontrol ediniz sinyal görüyor musunuz göremiyor musunuz?
- Yok ben ürünün illaki bozuk olduğuna inanıyorum diyorsanız ve İstanbulday'sanız
Ürünü firmamızda ücretsiz olarak birkaç dakika içinde test ettirmeniz mümkündür.

İhtiyaç duyacağınız her türlü bilgi CD içindeki dokümanlarda geniş olarak açıklanmış ve kurulumların nasıl yapılacağı resimlerle Türkçe olarak anlatılmıştır. Ben 4000 küsür kişide bir taneyim geri vereceğim diyorsanız, sizin de bildiğiniz üzere ürün bize değil ürünü aldığınız yani faturayı size kesen firmaya yapılmalıdır onlar da iadeyi bize yapacaklardır.
aQUa
aQUa

Re: Sıkıntım Var

İleti TuNCaY61 » Cmt Oca 12, 2013 9:39 pm

aQUa hocam sorun tamamen benden kaynaklanan bir sonrunmuş çok özür dilerim yayin harika kalite muhteşem digi kutumdan gelen yayından daha kaliteli bir yayın veriyor bana ellerinize düşünen beyninize sağlık :).
TuNCaY61

SkyStar3 DVB-S USB 2.0

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir