Ne yaptıysam olmuyor aQua yardım ...!!! ss3 usb 2.0

SkyStar3 USB 2.0 Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, lokosit

Ne yaptıysam olmuyor aQua yardım ...!!! ss3 usb 2.0

İleti Sorath » Cmt Oca 28, 2012 11:08 pm

merhaba,piyasada mevcut olan tüm dijital uydu kartlarını inceledim ve bir arkadaşımın tavsiyesi ile ss3 usb versiyonunu satın aldım...Nedeni ise win7 64 bit işletim sistemi kullanıyor olmam...Gerek cd içinden gerekse forumda ilgili yerlerde yazan tüm uygulamaları harfiyen uygulamama ve sorunsuz olarak driverı kurmama rağmen progdvb,alt dvb ve dvbplayer uygulamalarının hepsinde de tıkladığım anda aygıt başlatılamadı hatası alıyorum ve artık pes ettim...makinem 6 çekirdek ve 8 gb ram bir makina...artık bu aşamada daha ne yapabilirim lütfen bilgi verirseniz çok sevinirim...
Sorath

Re: Ne yaptıysam olmuyor aQua yardım ...!!! ss3 usb 2.0

İleti aQUa » Pzr Oca 29, 2012 8:04 pm

Aşağıdaki konu başlığını inceleyiniz.
viewtopic.php?f=29&t=5711
aQUa
aQUa

İleti Sorath » Pts Oca 30, 2012 10:48 pm

Sayın Aqua inanın bana bütün pdf dosyalarını hatim ettim link attığınız topiki inceledim hatta diğerlerini ama olmuyor...acaba masaüstü pc demi bir sorun var diye win7 64 bit home olan laptopumda bile denedim ama her defasında sürücü doğru yüklendiği ve hata vermediği halde progdvb ve dvbplayer programlarının her ikisinde de açılış anında aygıt başlatılamadı hatası alıyorum...bu esnada aygıt yöneticisinde sürücüm herhangi bir hata olmaksızın yüklü görünüyor...Hatta isterseniz bu durumu fotoğraf veya video ile de destekleyebilirim...Cihazı adaptörden çıkartıp takıyorum sürücü hemen otomatikman yükleniyor...Progdbv yi açıyorum yine aynı...Bilgisayarı yeniden başlatıyorum...herşeyi baştan yapıyorum yine sorunsuz yükleniyor ama yine programı açıyorum daha açılır açılmaz "aygıt başlatılamadı" hatası veriyor.ProgDvb ve dvbplayer uygulamalarını uyumluluk sihirbazı ile zorladım da ancak bu da sonuç vermedi...Yani ne var başka ne kaldı geriye bilmiyorum...Adaptörü söküp takıyorum otomatikman driver yükleniyor ve bu aygıt düzgün çalışıyor diyor...ama programı açtığımda bu oluyor...nedir sayın hocam atladığımız ne olabilir...
Sorath

İleti aQUa » Sal Oca 31, 2012 3:13 pm

Sanırım göndermiş olduğum linki dikkatle incelememişsiniz veya önemli bölümünü kaçırmışsınız.

Yeni bir başlık açıp konuyu anlattım:
viewtopic.php?f=29&t=5756
aQUa
aQUa

İleti Sorath » Sal Oca 31, 2012 11:41 pm

arkadaşlar 3 gündür uğraşmamın sonunda yaptığım tek birşey oldu...Progdvb veya benzeri diğer tüm programların kendi sitelerinden en son sürümlerini kurun ve çalıştırın hepsi bu...Ayrıca ProgDVB klavuzunun ilk sayfasında yazdığı gibi ücretsiz de değil aksine tam sürümü 25 euro...Standart edition ile tam verimli kullanamıyorsunuz...30 günlük deneme sürümü olduğu için mi yoksa başka bir nedenle mi(!) bilmiyorum ama bundan hiç bahsedilmiyor...!!!Mevcut bulunan ve çalıştığı söylenen diğer tüm versiyonları defalarca denememe rağmen kesinlikle olmadı...Merak eden denesin görsün...
Sorath

İleti aQUa » Çar Şub 01, 2012 9:08 pm

Bir gün önce ne yaptıysam çalışmıyor diyordunuz, ben de size ürünün 64 bit altında nasıl çalışacağı konusunda yol gösterdim, daha 24 saat geçmeden konu hakkında doktora hazırlamış edasıyla bunla çalışıyor şunla çalışmıyor şeklinde ahkam kesiyorsunuz.

1. İlk önce bu ürünü 64 bit altında tek kulanan kişi siz değilsiniz. Yaklaşık bir yıldır bu ürünün 64 bit sürücüleri mevcut ve çok fazla kişi tarafından kulanılıyor çok kişi arasına beni de ekleyebilirsiniz.

2. ProgDVB, DVBDream gibi yazılımların standart versiyonları ile ürün çalışmaktadır, ayrıca 64 bit Windows kullanmanız mutlaka bu yazılımların 64 bit en yeni sürümlerini kullanmak zorundasınız anlamına gelmez. ProgDVB nin Pro versiyonları ile Standart versiyonları arasındaki tek ve en büyük fark Pro versiyonunda H264 Elecard Filtresinin Active edilmiştir Standart versiyonunda ise bu filtre bulunmamaktadır, aradaki fark ise yüksek çözünürlüklü yayınların izlenmesi noktasındadır ki sizin bu konuyla hiçbir ilginiz yok.

3. DVBDream yazılımının yeni versiyonları ise paralıdır ancak eski 1,4 lü versiyonları da BDA sürücülerini desteklemektedir. Ayrıca internette istediğiniz her yazılımın Pre-Activated versiyonları mevcuttur. Mutlaka yeni sürüm kulanmak istiyorsanız direk satın almadan önce bu versiyonları test edip ürünün perofrmansını değerlendirebilirsiniz.

Sonuç: BDA sürücüsü kulanıyorsanız birçok seçeneğiniz var demektir yani tek bir yazılıma mecbur değilsiniz, her yazılımın kendine has özellikleri, ücretli olanı olmayanı var. Sonuçta alternatif yazılımları kendimiz yazmıyoruz, yeni bir işletim sistemi kulanıyorsanız bunun da bazı handikapları olabilir. TV kartları yazılımlarını da geçin eskiden kullandınız kaç yazılım veya oyun Wİndows 7 altında mükemmel çalışıyor?
aQUa
aQUa

SkyStar3 DVB-S USB 2.0

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir