skystar3 USB kullanıcı yorumları

SkyStar3 USB 2.0 Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, lokosit

İleti amirbey » Per Ekm 18, 2007 10:25 pm

görüntü kalitesini unutmuşum bu soruyada şöyle cevap vereyim digital yayın olduğu için görüntü digital olacaktır bu mutakip kullandığınız görüntü ürünü ne kadar kalitesi ile okadar kaliteye ulaşabilirsiniz bunada şöyle örnek vereyim ben 12 milyara hdtv aldım büyük ekran gerçekten büyük kalitesi hiç bozulmadan izleyebiliyorum.

Teşekkür arkadaşım tatmin edici cevap vermişsin güzel bir kartmış yarın bi spariş verim bakalım zaten ucuz fiyatı var
saygılar
amirbey

İleti aQUa » Çar Ekm 31, 2007 2:09 am

Yerli malına her zaman ilgi duymuşumdur.harcadığım para ülkemde kalsın isterim hep.bu niyetle aldım bu kartı.ama; 1)Tuner çok gürültülü.(Tiz bir ses)
2)12000 frekansının üstünü görmüyor.
3)RG11 Kablo takıp sonra RG6 Kabloya geçince yuvası bollaşmış aletin.Temassızlıkla uğraştım bir de.İlginç?
4)İçini açıp baktığınızda SHARP yazısını görüyorsunuz da, asıl önemlisi : "MADE IN CHINA" yazısı;kurtulamadık şu çinlilerden bir türlü.
5)Kanal bulmakta,kanal değiştirmekte ve sinyal yakalamada zorlanacağınız garanti(elimdeki aygıta göre).
Neye göre mi yazdım bunları:bilgisayarımdan söküp çıkarmış olduğum Skystar2 PCI kartına göre.Şimdi de yine Skystar2 USB siparişi vereceğiz artık.Ha keşke Skystar2 kadar kaliteli olsaydı da o kadar paramız çöpe gitmeseydi ve şu yorumumuz güzel bir yorum olsaydı şurda. Saygılar herkese.

Hepsiburada.com adresinde yer alan bu yorum ürünümüzün gerçek özelliklerini yansıtmamaktadır.

Bu kişi ya ürünümüzü karalamak için bu yazıyı yazdı ki, hemen hemen herşeyini eleştirmiş, yada bu kişi hakikaten bu ürünümüzü satın aldı ve bilgisayarında XP Service Pack2 ve kullandığı anakart veya bilgisayarın USB2.0 sürücüleri yüklü olmadığı için kanal bulamama, sinyal gidip gelmesi, yavaş kanal geçişi ve dengesiz çalışma gibi problemler yaşıyor.

Kendi yaptığımız testlerde, USB1.1 veriyolu ile çalıştığında ürünümüzün kanal bulmada, kanal geçişlerinde problem çıkarttığı ve sinyal kaybı yaşandığına bizzat tanık olduk.

Ürünümüzü hepsiburada.com adresinden satın alan arkadaşlar, bu siteye yorum yaparken, olumlu veya olumsuz görüşlerini belirtirken, bu USB1.1 ile USB2.0 konusuna değinirlerse ürünümüz haksız yere karalanmamış olur.
aQUa
aQUa

İleti yapalak » Cmt Kas 17, 2007 9:04 pm

lokosit yazdı:gönderdiğiniz diseqcler elime ulaştı ve hemen değiştirdim ve tarama yaptım hotbirdde sayamadım ama 1000 den fazla kanal buldu ve görüntü harika

emeğiniz için teşekkür ederim

Kardeşim, bu "diseqc" nedir? Kusura bakmayın. Ben de bu digital tv kartını almak istiyorum. Ama sorun yaşarsam, yardımcı olacağına inandığım şeyleri de şimdiden sormak istedim.

Bu "diseqc" buraya resmini ekler misiniz?

Teşekkürler.
yapalak

İleti aQUa » Cmt Kas 17, 2007 9:56 pm

Resim

Birden fazla antenden gelen kablolar bu ürünün girişlerine takılır ve tek bir kablo ile evinizdeki uydu alıcı veya TV kartına bağlanır, TV kartından gönderilen sinyaller sayesinde bu ürün farklı uydular arasında geçiş yapar.
aQUa
aQUa

Teşekkürler.

İleti yapalak » Pzr Kas 18, 2007 3:10 pm

Cevap için teşekkürler; "aQUa"...!
yapalak

Bir sorum daha olacak

İleti yapalak » Pzr Kas 18, 2007 3:17 pm

Benim, vestel 840 cı model bir digital alıcım var. bit tane de çanağım var; türksat yayınını aldığım. Bir tane daha çanak aldıktan sonra; skystar3 usb alıp, hem bilgisayarda, hem de tv den izlemek istiyorum. Yani çanaktan gelen aynı kablolar la...

bunun için ne yapmalıyım?
yapalak

superr

İleti delibey » Pts Kas 19, 2007 1:40 pm

ben ss3 usb kullanıyorum gerçekten super alet sinyal problemim olmadı yada kanal bulamama (2 yerden kablonun ekli olmasına rağmen). tiz bi ses var bununda zayıf sinyal olan kanallarda alet kendini kasdığı için olduğunu düşünüyorum zira sinyal seviyesi yüksek kanallarda herhangi birses duymadım.
delibey

İleti mutimuti » Cmt Kas 24, 2007 1:59 pm

selamalr. skystar3 usb almayı düşünüyorum notebook alacağımdan dolayı. şuan skystr2 kullanıyorum. sinyal seviyesi 28-70 arasında kanallarım var genelde 30 40 civarında dolanıyorlar. skystar3 sinyal seviyelerini genelde 90larda gösöteriyormuş ki benim bazen yağmurlu havalarda tamaen sinyalin kaybolması gibi durumlardan müzdaripim. eğer gerçekten skystar3 sinyal değerini bu derece yüksek alabiliyor ise artık öyle bi sorunum olmayacak demektir. bunun teyyidi için yazıdm bu mesajı. öyle mi?
ayrıca arkadaşlar sesden bahsetmişler skystar2de aynı sesi çıkartıyor buna özögü bişey değil hatta benim anakartta birazbozuldu ondada var bu ses eski ekranımda da vaardı.
mutimuti

İleti aQUa » Cmt Kas 24, 2007 9:26 pm

Sharp tunerin diğer tunerlerden daha kaliteli ve alış gücünün daha yüksek olduğu bilinen bir gerçek, bununla birlikte aşırı yağışlarda görüntüde ürünümüzle de problem yaşayabilirsiniz, 90'lık antenle aşırı yağış olmaması durumunda tüm kanallar izlenebilmektedir. Eğer kçük yağışlarda dahi problem yaşıyorsanız anteninin tam olarak odaklanmamış veya LNB açınız doğru konumlandırılmamış olabilir.
aQUa
aQUa

!

İleti haraturk » Pts Arl 10, 2007 10:56 pm

Ben bir dönem uyduculukta yaptım, alet ; video görüntü (ki bunun içinde HD-1000 Humaxtan bile daha iyi ), kanal geçiş,kumanda olarak çok iyi,
usb girişin önde olması bir hata,
şu tiz ses yüzünden hanımdan fırça yiyorum (ama ben tiz sesi dıuymuyorum)
HD yayınları daha beceremedim, uğraşıyorum,
ama alet gözü kapalı alınacak seviyede,
saygılar,
haraturk

!

İleti haraturk » Pts Arl 10, 2007 10:59 pm

Ve en önemlisi yıldırım hızında teknik destek,
TEKNİK DESTEK SANİYELERLE SINIRLI, ÇOK KRAL...
haraturk

İleti alexfarrow » Çar Şub 13, 2008 5:43 pm

4 gözle bekliyorum siparişini bugün verdim saat 3 gibi
alexfarrow

SS3 USB BİNADAKİ ORTAK UYDU SİSTEMİYLE KULLANABİLİRMİYİM

İleti manet » Çar Şub 13, 2008 10:42 pm

SS3 USB BİNADAKİ ORTAK UYDU SİSTEMİYLE KULLANABİLİRMİYİM

APATMANDAKİ KUTUNUN ÜZERİNDE DİGİTURK ÇIKARTMASI YAPIŞIK AMA EVELRDE KABLO ÇEKİLİ
TEŞEKKÜRLER.
manet

İleti aQUa » Per Şub 14, 2008 2:12 am

Lütfen forum kurallarına uygun şekilde küçük harf...

Digitürk yayınlarını TV kartnızla şifresiz olarak izleyemezsiniz, eğer sistem digitürk tarafından kurulduysa sadece Digitürk yayınlarını kaysayacak ve bu durum başka yayın almamanızı engelleyecektir.
aQUa
aQUa

BU KART GERCEKTEN SÜPER

İleti alexfarrow » Cum Şub 15, 2008 11:09 am

merhaba ben izmirdenim.cihazın elime geçmesi 1 gün bile
sürmedi desem dogrudur.kurmam en fazla 1 saat aldı.bunda deneyimli bir kullanıcı olmanında da faydası var ama kurulumda cok kolay.bu kurulum
onusunun ıcınde kanal aramakda dahil.astra19.2 deki kanalları yanı 12070,
frkansındakı sinyalleri bulamayan skystar2 nın yapamadıgı işi skaystar3 fazlasıyla yaptı hemde yüzde 60 sinyal seviyesiyle.sunuda belirteyim premierler için 150lik bir çanak işinizi garantiye göturur.yalnız belirtmek istediğim bir nokta daha var skystar2de ilk zamanlar sorunluydu.zamanla
yazılım destegi attıkça ıyıye dogru duzeldı.ıstedigikadarda duzelse yınede
skystar3 un yerını tutamaz bence

arkadaslar tavsiye ederim skystar3 alın pişman olmazsınız
olmak yada olmamak mesele bumu acaba
alexfarrow

ÖncekiSonraki

SkyStar3 DVB-S USB 2.0

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir