SkyStar3 TV USB2.0 CD Rev 3.52 Güncellemeleri 01.11.2012

SkyStar3 USB 2.0 Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, lokosit

İleti aQUa » Pzr Ekm 21, 2007 7:20 pm

vPlug 1.9.3 daha yeni çıktı zaten ve Hotbird uydusundaki bahsi geçen kanalları çözüyor.

Bu bana yetmez, sürekli en güncelini kullanmak istiyorum diyorsanız, bakın ne güzel başka sitelerden araştırıp bulmuşsunuz. Bizim başlıca işimiz TV kartı üretimi, bu forumun başlıca amacı ise kartla ilgili problemlerin düzeltilmesi ve kurulumu konusunda beceremeyen arkadaşlara yardımcı olmak, yani ana konumuz şifreli yayınların izlenmesi ve izletilmesi değil. Zaman zaman güncelleme yapıyoruz zaten.
aQUa
aQUa

Prog DVB sorunu

İleti mastor » Sal Şub 05, 2008 11:53 am

USB 2.0 kartı için Kendi yazılımı ile sorun yok iken, Eylül sanıyorum tarihli CD deki progDVB yi kurduğumda yavaş çalışma ve bilgisayarda takılma kilitlenme sorunları yaşıyorum, tarama yaptırdığımda bitmeden reset oluyor, windows'a format atmama rağmen çözülmedi, mutlaka bu konudaki en son güncellemeleri yüklemek mi gerekiyor?
Bilgisayar AMD 2x3800+ ve 2GB ram
mastor

İleti aQUa » Sal Şub 05, 2008 2:37 pm

Sisteme yeni ProgDVB kurmadan önce eskilerinin mutlaka sistemden kaldırılması gerekmektedir, yanlışlıkla birini bir diğerinin üzerine kurduysanız bu tip veya buna benzer problemler yaşayabilirsiniz.

Download merkezimizden ürününüzle ilgili son güncellemeleri indirebilirsiniz.
aQUa
aQUa

TAVSİYE

İleti HoTReDSkY » Sal Mar 11, 2008 10:13 pm

Sayın AQUA

Öncelikle güncelleştirmeler için size ve emeğinize emeği geçenlere sonsuz teşekkürler
Size tavsiye konusunda bir yardımım olabileceğini düşünerek bir konuyu aktarmak istiyorum bir çok forumda yeni açılan başlık üzerinden ilk sayfadan yapılan güncellemeler bir veya birçok önceki konu ve değiştirilen konuları eleştirileri içerdiğinden dolayı karmaşa halini alır ve neyi indireceğini düşünen insanlar çoğalır yani insanların kafası karışır Şahsınızda sizde yeni konu açarak gücellemeleri belirterek konuyu kapatıp ayrı bir thread dan konu açarsanız tahminimce daha iyi bir sonuç alınır...
HoTReDSkY

İleti yunuscayci » Pts Nis 21, 2008 6:28 pm

soal saol saol
yunuscayci

İleti deniz_23 » Çar May 28, 2008 5:52 pm

arkadaslar tv kartım sky star 3 usb 2.0 versıyon 4.72.8 prog dvb

ses var goruntu yok ne yapabılırım duzelmeesı ıcın yardımlarınız ıcın tesekkurler kanal gecıslerınde sureklı bu uyarı verıyor bı yardım lutfen.
deniz_23

İleti aQUa » Çar May 28, 2008 9:57 pm

Konuyu açmanız gereken yer bu bölüm değil, CD güncellemeleri ile sizin sorununuzun ne ilgisi var ben çözemedim? Kafanızın estiği yere yazı yazarsanız bu işin içinden çıkamayız.

DVBPlayer yazılımını yüklemezseniz görüntü alamazsınız, ayrıca Vista32 kullanıyorsanız, programları yüklerken kullanıcı denetimini kaldırmanız gerekiyor. Nasıl açılır diye sormayın çünkü hem CD içindeki ProgDVB'nin kurulumu adlı PDF dokümanında hem de forumda onlarca defa anlatılmıştır arama butonunu kullanarak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bundan sonraki sorularınızda da alakasız bölümlere yazı yazmak yerine yeni konu başlığı açın veya sizinkiyle ilgili konu başlıklarına cevap yazınız.
aQUa
aQUa

İleti ERENDURANLI » Per Arl 25, 2008 8:56 pm

download sayfasında usb 2.0 modeliçin verilen cd sürüm linkleri göçmüş
ERENDURANLI

İleti aQUa » Per Arl 25, 2008 10:20 pm

Linkler göçmemiştir, tarafımdan silinmiştir, bu hafta içinde yeni sürümü yayınlanacaktır.
aQUa
aQUa

linklerin guncelleme durumu

İleti harbinur » Per Oca 01, 2009 6:14 pm

aqua bey linkleri guncelleme imkaniniz oldu mu acaba.
ozellikle vista 32bit icin surucu guncellemesi varsa memnun oluruz.
harbinur

İleti aQUa » Per Oca 01, 2009 9:11 pm

Vista32 bit güncellemesi niye gerekiyor anlamadım mevcut sürücü Vista32 ile çalışmıyor mu?
aQUa
aQUa

İleti husooz » Cmt Oca 17, 2009 6:13 pm

Linkler hala yenilenmemiş.
husooz

İleti harbinur » Sal Oca 20, 2009 7:33 pm

aQUa yazdı:Vista32 bit güncellemesi niye gerekiyor anlamadým mevcut sürücü Vista32 ile çalýþmýyor mu?

Varolan surucu vista 32bit ile calisiyor ama surucu vistadan onaysiz,onayli bir surucunun daha stabil calisacagini dusundum.
harbinur

İleti aQUa » Çar Oca 21, 2009 2:01 am

Birşeyler yazmışsınız ama doğru analiz yapmadan yazmışsınız, bir yerlerde ürünümüzle ilgili bir karalama okuduktan sonra bunları yazdığınızı düşünüyorum.

1. Demişsiniz ki sürücünüz Windows onaylı değil eğer onaylı olsaydı daha stabil çalışırdı.

- Peki sürücüden dolayı ne gibi bir probleminiz olduğunu öğrenebilir miyim? sürücü dengesizlik mi yaratıyor? Hadi sürücü tek başına birşey ifade etmez diyelim, DVBPlayer adında ürünümüzün orjinal yazılımı var, bu yazılımı kullandığınızda bir dengesizlik, kapanma takılma mavi ekran veya başka bir problem çıkıyor mu? Bir donanım üreticisi sürücü ve orjinal yazılımdan sorumludur eğer bu yazılımlarda problemi varsa ürünün donanımı iyi de olsa kötü de olsa farketmez ürün kötü bir ürün demektir.

2. Siz stabil değil derken hangi yazılımlardan bahsediyorsunuz? Orjinal yazılımda problem olmadığına göre büyük ihtimalle ya internette meslekleri firmamızı ve ürünlerimizi karalayanların yazılarından etkilendiniz yada ProgDVB vs gibi alternatif yazılımlardan hareketle bu yargıya kapıldınız.

- Bu yazılımları biz mi üretiyoruz? hayır biz üretmiyoruz, sadece bu yazılımla ürünümüzün çalışması için gerekli modül dosyalarını yazdırıyoruz. Yazılan modül dosyaları da dengesizlik vs yaratamaz. Problem, Vista işletim sisteminin alternatif yazılım olarak nitelendirdiğimiz yazılımlarla doğru dürüst çalışmamasıdır. Problem alternatif yazılımlardan da kaynaklanmıyor, çünkü aynı sürücüler ve yazılımlar Win98, Win98SE, WinME, XP Home, XP Premium, XP Media Center Edition ile çalışıyor. Hatta bazı müşterilerimize göre Windows 7 ile stabil şekilde kullanılabiliyor.

Eğer Vista yazılımı satın aldıysanız, sizi kandıran ve kötü bir ürün veren biz değil Microsoft firmasıdır ve şikayetlerinizi onlara yapmanızda fayda var. Zaten Vista bütün dünyada alay konusu olmuş bir yazılımdır.

Vista Source Code veya Vista Kaynak Kodu diye aratırsanız bunu kendiniz de göreceksiniz.
aQUa
aQUa

İleti ERENDURANLI » Sal Mar 24, 2009 4:45 pm

aQUa yazdı:Linkler göçmemiştir, tarafımdan silinmiştir, bu hafta içinde yeni sürümü yayınlanacaktır.

o hafta hala gelmedimi?
ERENDURANLI

ÖncekiSonraki

SkyStar3 DVB-S USB 2.0

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir