şifreli kanallar ve çözme yöntemleri

SkyStar3 USB 2.0 Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, lokosit

şifreli kanallar ve çözme yöntemleri

İleti passaparola » Per May 21, 2009 11:40 am

selam..

ss3 usb sahibiyim.kalitesinden deson derece memnunum.. geçen aya kadar apartmanımızda sadece Turksat çanağı vardı.şimdi bir debuna Hotbird eklendi...yalnız Hotbirdde çok fazla şifreli kanal var ve bunlar dışında iyi kanallar yok. bu kanalları SS3 Usb cihazımla nasıl seyredebilirim?

konuya tam hakim olmadığım için nereden başlayacağımı bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim...

iyi çalışmalar
passaparola
 
İleti: 1
Kayıt: Sal Eyl 04, 2007 5:51 pm

İleti aQUa » Per May 21, 2009 1:18 pm

Hotbird uydusundaki pluginlerle açılabilen kanal sayısı TPS adlı yayıncı kuruluşun Hotbird uydusundan ayrılması ile birkaç tane ile sınırlı hale gelmiştir açılabilen iki üç kanal da zaten çopk cazip kanallar değil, BBC Prime ve CNN International kanalları açılabiliyor.

Apartman sistemini kuranlar uydu antenini Astra uydusuna odaklamış olsalardı daha çok ve daha kaliteli şifrelsiz kanallara ulaşabilecektiniz bunun dışında şu an için özellikle İstanbul ve diğer kuzey ve batı bölgelerinde izlenebilecek en iyi uydu 1 derece batıdaki Thor uydusudur, bu uyduda bulanan Digi TV paketindeki şifreli 60 civarındaki belgesel, film, spor, reality, müzik ağırlıklı kanalların tamamı SkyStar3 ile açılabilmektedir.

Şifreli yayınların nasıl açılacağı hakkındaki bilgileri, ürünün CD'si içindeki PDF dokümanlarında ayrıntılı ve resimli olarak bulabilirsiniz.
aQUa
aQUa
 
İleti: 5120
Kayıt: Cum Nis 08, 2005 12:56 am
Konum: Istanbul


SkyStar3 DVB-S USB 2.0

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir