Bu tv kartını sizden alabilirmiyim?

SkyStar3 USB 2.0 Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, lokosit

Bu tv kartını sizden alabilirmiyim?

İleti muratdemir_jk » Sal Nis 07, 2009 9:21 am

Eski bir skystar2 kulllanıcı olarak SkyStar3 DVB-S USB 2.0 a terfi etme zamanının geldiğini düşünüyorum.Ancak bir tane arkadaşımında dediği gibi hepsiburada gibi sitelerden almak istemiyorum.Direk olarak sizden alma şansım varmı.Hızlı bilgi verirseniz hemen sipariş vereceğim.Şimdiden teşekkürler...
muratdemir_jk

İleti aQUa » Sal Nis 07, 2009 1:27 pm

Peşin ödeme veya EFT ile almayı düşünürseniz alabilirsiniz, firmamız son kullanıcı hedefli bir firma olmayıp mağazacılık yapmadığından dolayı malesef kredi kartı ve taksitlendirme seçeneklerimiz yoktur. Fiyat olarak piyasaya göre bir miktar avantaj tanıyabiliriz.
aQUa
aQUa

İleti prof » Pts Ağu 31, 2009 2:03 am

ben yurt disinda yasiyorum,Skystar3 DVB-S USB 2.0 aradim ama netten satan biryer bulamadim yardimci olurmusunuz,belcika limburg bölgesi.
tesekkürler
prof

İleti aQUa » Pts Ağu 31, 2009 2:20 pm

Türkiye'de genellikle ülke dışına satış yapan ve aynı zamanda internetten ürün pazarlayan firmalar yok.

Ürünü firmamızdan bir tanıdığınız vastası ile aldırabileceğiniz gibi, ürün bedelini ve posta ücretini hesabımıza yatırırsanız ürünü belirteceğiniz adrese gönderebiliriz. Bu tip gönderilerde iadeli taahhütlü posta en ucuz ve aynı zamanda güvenilir yöntemdir.

Ürün ve posta bedeli ile ilgili sorularınızı info@sigmaelectronic.net adresine mail atarak öğrenebilirsiniz.
aQUa
aQUa

SkyStar3 DVB-S USB 2.0

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir