Slow Motion Gösteriyor, sorun nedir?

SkyStar3 USB 2.0 Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, lokosit

Slow Motion Gösteriyor, sorun nedir?

İleti Maleguenna » Pzr Nis 05, 2009 5:24 pm

Merhabalar, vista32bit kullanıyorum, sitenizden indridiğim driver ve progdvb yazılımı yüklü. 2 haftadır sorunum yoktu fakat dün görüntüyü slow motion göstermeye başladı ve işlemciyi %100 zorluyor (4 çekirdekli işlemcinin bir çekirdeğini full kullanıyor) ve seste sorun yok.

driver ve progdvb yi yeniden kurdum, kanal taraması yaptım kanalları buldu. ilk 1 dk normal görüntüde aldım fakat sonra yine slow motion göstermeye başladı..

sorun hakkında yol gösterebileceğiniz bir nokta varmı?
Maleguenna

İleti aQUa » Pzr Nis 05, 2009 8:43 pm

Bilgisayarınıza virüs girmiş olabilir, problemin TV kartı ile ilgisi olduğunu sanmıyorum. Bahsettiğiniz ürün Celeron 2.4 GHz ve 256 Mb ram le dahi çalışabilen bir üründür.
aQUa
aQUa

Tşk Ederim

İleti Maleguenna » Pts Nis 06, 2009 2:58 pm

İlginiz için sağolun, bilgisayarı kaspersky ve nod32 ile tarattım şuan normal gözüküyor. TV kartında da sorun olmadığından eminim çünkü başka bir makinada çalışıyor. Sorun hakkında yeni birşey tespit ettim. ProgDVB açıkken yani normal görünümdeyken, sol tarfta kanal listesi mevcutken görüntü normal hiçbir sorun yok, fakat tv penceresi yada full screen yaptığımda görüntü yavaşlıyor. sizce sorun ne olabilir codec, ekran kartı driver ı yada progdvb yada aklınıza gelebilecek başka bir olasılık. şimdiden teşekkür ederim.
Maleguenna

İleti uxexes » Pts Nis 06, 2009 9:46 pm

ekran kartı sürücülerini ve kodek lerini yenileyin.
uxexes

İleti Maleguenna » Cum Nis 10, 2009 10:30 am

Arkadaşlar sorunu çözdüm, benzer sorun yaşayanlar için çözümü burdan paylaşıyorum.

ekran kartı sürücülerini, prog dvb yi ve codecleri yeniden yüklemek problemi çözmedi. progdvb de audio ve video options menüsünden programın kullandığı codecleri değiştirin daha sonra eski haline alın sorun kalmıyor.

aqua ilgin için teşekkür ederim. herkese kolay gelsin
Maleguenna

SkyStar3 DVB-S USB 2.0

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir