offline download

SkyStar3 USB 2.0 Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, lokosit

offline download

İleti ihsans » Çar Mar 04, 2009 11:22 am

aqua hocam.yardımlarınız için teşekkürler.skystar3 usb ile w3 uydusundan download yapıyorum.program olarak skynet r.1.22 kullanıyorum.indirme hızı falan çok iyi.2200 kb/s download hızını yakaladığım oldu.ancak dosyalarımın büyük bir kısmı tam olarak inmiyor.%99.9 larda kalıyor.diğer forumlara bakıyorum.arkadaşların hep birer ikişer partları eksik kalırken benim 60 partlık oyunda yarısı bad olarak iniyor.sizin skynet fusion'ı denedim ama kullandığım skynet kadar performanslı çalışmıyor.zaten siz onu pci için tasarlamışsınız.onda çok yüksek download hızlarını yakaladığınızı söylemiştiniz.usb için geçeli değil fusion.ne yapılabilir.sırf bu yüzden kartımı satılığa çıkardım.syglr...
ihsans

İleti aQUa » Çar Mar 04, 2009 1:36 pm

Aynı verimde çalışır, diğerlerinin hangi frekansı kullandıklarını öğrendikten sonra PID tarama işlemini tekrarlayın ve bulduğunuz yeni PID'leri SkyNet.ini dosyasının içine işleyin.

Bad (eksik veya bozuk dosyalar)'ın fazla olmasının sebebi, aynı anda çok çeşitli dosyalar indirmek istemenizden kaynaklı olabilir, belli bir noktadan sonra HDD yüzlerce dosyanın birlikte dolmaya başlaması ile kilitlenebiliyor ve CPU kullanımı bir anda artabiliyor, bu nedenle fonksiyonları kullanarak istediğiniz bir dosyayı veya dosyaları yakaladığını farkettiğinizde stop'a basıp başka dosyaların eklenmesini engellemeniz veya diğerlerini ekrandan silmeniz çözüm olabilir.
aQUa
aQUa

SkyStar3 DVB-S USB 2.0

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir