(özür dileyerek) şifre sorusu

SkyStar3 USB 2.0 Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, lokosit

(özür dileyerek) şifre sorusu

İleti melis » Pzr Şub 01, 2009 3:14 am

aQUa bey, konuyu özür dileyerek ve kızacağınızı bilerek açmak durumunda kaldım.

öncelikle, günlerdir burayı ve diğer genel uydu forumlarını takip ettiğimi hatırlatmak isterim.

ne yazık ki terimlerden, programlardan, dosyalardan vs. pek birşey anlayamadım.

bugün SkyStar3 DVB-S USB 2.0 aldım ve kurdum. progdvb'yi vistada çalıştıramadığımdan(program çok takılıyor) dvbdream programına yoğunlaştım. herşey tamam ama şifreli kanalları bir türlü çözemedim. dvbdream ile ilgili yardım dökümanlarınızdaki herşeyi harfiyen yerine getirdim ama sonuca varamadım.

size çok net bir soru soracağım,
bana sadece kaynak veya bir yol gösterin.
nereye bakmalıyım?

tekrar özür diliyorum, saçma bir konu olduysa silebilirsiniz.

iyi geceler.

düzeltme: şimdi progdvb kurulum dökumanındaki plugin bölümünü okudum ama çok karışık geldi. yanlış anlamayın gayet güzel yazılmış ama anlamıyorum tam olarak. dvbdream'a vplug ve s2emu'yu yükledim ama hotbird ve thor'da başarılı olamadım. hele s2emudan hiç bişey anlamadım. bunları içkili kafayla yazmıyorum, sabahtan beri bu işlerle uğraştığım için çıldırmak üzereyim. düşündüğümden daha zormuş.

kusura bakmayın çok uzattım. sabah tekrardan yardım dökümanlarını okuyacağım.

allah size kolaylık versin, iyi çalışmalar.
melis

İleti aQUa » Pzr Şub 01, 2009 2:40 pm

Thor uydusundaki şifreli kanalları açmak için,

Download merkezimizden son vPlug yazılımını indirin 2.4.0 olanı.
http://www.sigmaelectronic.net/ccount/click.php?id=34

C:\Program Files\Sigma\DVBDream-USB\Plugins\PIP00 klasörü boş değilse içindekileri silin klasör kalsın.

İndirmiş olduğunuz sıkıştırılmış dosyayı açın, içinde exe uzantılı kurulum dosyasını çalıştırın ve kurulum yolu olarak
C:\Program Files\Sigma\DVBDream-USB\Plugins\PIP00 gösterin

kurulumun tamamlanmasını bekleyin, kurulum tamamlandıktan sonra indirmiş olduğunuz dosyada bulunan setup dosyası haricindeki diğer tüm dosyaları
C:\Program Files\Sigma\DVBDream-USB\Plugins\PIP00 klasörüne kopyalayın.

Tekrar DVBDream yazılımını çalıştırdığınızda Thor uydusundaki yaklaşık 25 kanalın açılabildiğini göreceksiniz.
aQUa
aQUa

İleti melis » Pzr Şub 01, 2009 2:46 pm

çok teşekkür ederim aQUa,

başardım galiba, kolay gelsin...
melis

Peki ya Hotbird?

İleti jinkazama » Per Nis 30, 2009 9:49 pm

Ben Turksat 3A ve Hotbird kullanıyorum. Oralardaki kanalları nasıl izleyebiliriz? Sizin kart çalıştıran bi port cihazınız var galiba, onu nasıl edinebiliriz acaba? Bi alışveriş sitesinde satılıyorsa linkini gönderebilir misiniz acaba? Mesela digiturk aboneliği için kullanabilirdim eğer olsaydı. Teşekkürler...
jinkazama

İleti aQUa » Cum May 01, 2009 1:52 pm

RS232 port üzerinden çalışan ürünümüz sadece abonesi olduğunu Digitürk Yayınlarını orjinal abonelik kartınız ile bilgisayarınızda kullanabilmeniz içindir yani şifre kırma özelliği yok ayrıca bu ürünü kullanabilmeniz için kartınızın da CryptoWorks olmasında yarar var. Ürünü firmamızdan da satın alabilirsiniz fiyatı 25 TL'dir.
aQUa
aQUa

SkyStar3 DVB-S USB 2.0

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir