SkyStar Markası, Saldırı ve Karalamalar Hakkında

SkyStar3 PCI Rev. 1.0 & 2.0 Kartları Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, st1905

Sayın Sigma Electr. Yetkilileri!

İleti sahanne » Pzr Ekm 21, 2007 12:39 pm

Ben dijital kart olayına avermedia ile girdim.Gayet sağlam bir karttı,fakat bulamadığı kanallar vardı ve hiçbir şekilde de bulamıyordu.Sonradan frekans girme özelliği de yoktu.Daha sonra Skystar ı keşfettim.Fakat söylemiş olduğunuz gibi bir karalama kampanyasına kandım ve Skystar 2 aldım.Piyasa da Skystar 3 vardı o zaman ve bu kartın bir modifiye kart olduğu, lisansı olmadığı , bu kartın garanti ve online destekten mahrum olduğu gibi söylemler bütün forumlarda vardı.Bunlara aldanarak Skystar 2 aldım sözde alman malı ve çok kaliteli.Orasını bilemeyeceğim ama Skystar 3 gerçekten dediğiniz kadar iyi bir kart.Kurulumu hızlı ve kolay,kanalları eksiksiz buluyor ve kendisi listeliyor,Skystar 2 deki gibi ProgDVB de donma veya bilgisayarımı resetlemiyor...
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim,başarılarınızın devamını dilerim...
sahanne

İleti lokosit » Pts Ekm 22, 2007 12:26 am

bawer yazdı:skystar3 bende çalışmıyor surekli donma yapıyor ne xp de nede vista da çok üğraştım olmadı kendimi kandırılmış his ediyorum saygılar 2 ye döneceğim 3 çöpe attım

çok komiksin:))
eminim hiçbizaman ss3 almadın:))))
imzaya gerek yok :)
lokosit

İleti uxexes » Pts Ekm 22, 2007 8:51 am

lokosit yazdı:
bawer yazdı:skystar3 bende çalışmıyor surekli donma yapıyor ne xp de nede vista da çok üğraştım olmadı kendimi kandırılmış his ediyorum saygılar 2 ye döneceğim 3 çöpe attım

çok komiksin:))
eminim hiçbizaman ss3 almadın:))))

@(bawer) Bu kadar olur bir insan bu kadar kolay yalan söylememeli... :x
uxexes

Önceki

Skystar3 DVB-S PCI Rev 1.0 & 2.0 (Xilinx Spartan Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir