kanal bulamıyorum

SkyStar3 PCI Rev. 1.0 & 2.0 Kartları Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, st1905

kanal bulamıyorum

İleti pretty34adem » Çar Nis 25, 2007 9:29 pm

merhaba..benim sorunum türksattan kanal bulamamak...hotbirtten 200 e yakın sayıda şifreli ve şifresiz kanal bulabiliyorum.yalnız bu kanalların sinyal kalitesi ortalama %20..ama yinede izleyebiliyorum.türksattan ise 2-3 kanaldan daha fazla bulamıyorum.kartım digital tv...
pretty34adem

İleti aQUa » Per Nis 26, 2007 1:05 pm

Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla sizde apartman merkezi dağıtım sistemi kurulu ve bu dağıtım sisteminde kullanılan multiswitch'lerin kalitesi SkyStar3 kartını kullanabilmeniz için yeterli hassasiyete aship değil,

Size bu konuda iki seçenek sunabiliriz,

1. Ürünün sizde bulunduğu süre 1 ay olmadıysa, ürünün bozuk olmadığını ancak apartman sisteminizde çok az kanal bulduğu şeklinde bir not ekleyerek ürünü aldığınız yere iade edebilirsiniz,

2. Satın almış olduğunuz SkyStar3 kartı kumandalı versiyonu ise bunu firmamıza göndermeniz durumunda size kalitesiz multiswitch sistemlerle dahi iyi performans verebilne SkyStar3 USB2.0 ürünümüzü 43 YTL karşılığında değiştirebiliriz. Bu seçeneği seçmek isterseniz bilgisayarınızın USB2.0 desteklediğine emin olunuz.
aQUa
aQUa

Skystar3 DVB-S PCI Rev 1.0 & 2.0 (Xilinx Spartan Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir