Skystar3 usb son versiyon nereden alabilirim?

SkyStar3 PCI Rev. 1.0 & 2.0 Kartları Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, st1905

Skystar3 usb son versiyon nereden alabilirim?

İleti oscarxxx » Pts Kas 18, 2013 11:00 pm

arkadaşlar 3 gün önce Dark Hddream usb dvb-s-s2 aldım ama randıman alamadım ürün çok karasız çalışıyor kanallar bazen var bazen yok binada merkezi sistem var ve evin başka bir odasında tv prizine receiver bağlı bende farklı bir oda da tv prizine bağladım artık sorun bu olabilir mi yani tek çanak alıp bağlasam düzelir mi bilmiyorum ama sonuçta gösterdiği bir kanalı bi açıyor bi açmıyor cihazın fişini öekiyorum tesadüf mü oluyr bilmiyorum ama geliyor farklı bir kanala geçiyorum önceki gösteren kanal da dahil hiç biri göstermiyor. denemediğim yazılım codec kalmadı ve iade etmeyi düşünüyorum. bu sitede skystar3 baya destek yazılımları falan gördüm. kullanıcılar memnun gibi ve skystar3 hakkında olumsuz yazılar okumuştum bu siteyi görmemiştim ya da gözden kaçırmışım araştırmalarım sırasında ve bahsi geçen kartı almıştım ama hiç memnun kalmadım. daha önce masa üstü pc de skystar 2 PCI kullanmıştım ama şimdiki yaşadığım sorunları hiç yaşamadan uzun zaman kullanmıştım. e laptop olunca usb tv kartına ihtiyacım var. nereden alabilirim orijinal, garantili servis destekli bir skystar3 usb
oscarxxx

Re: Skystar3 usb son versiyon nereden alabilirim?

İleti aQUa » Sal Kas 19, 2013 3:35 pm

İnternet üzerinden veya direk firmamızdan alabilirsiniz, firmamızdan alımlarda kredi kartı opsiyonu malesef yok.
Ürün DVB-S'tir, özellikle 32 bit işletim sistemlerinde uydu alıcıdan farksız ve üst seviyede kararlı çalışır hatta daha önce kullanmış olduğunuz SkyStar2 PCI kartından dahi daha problemsizdir. Firmamız tarafından yazdırılmış olan 64 bit imzasız sürücüye sahiptir, ekstra bir yazılım kullanılarak sürücü imza zorlaması devre dışı bırakılabiliyor, ürünün CD'sinde gerekli tüm yazılımlar ve kurulumlar resimli ve türkçe anlatımlarla sunulmuştur. Bizdeki fiyatı KDV dahil 145 TL'dir.
aQUa
aQUa

Skystar3 DVB-S PCI Rev 1.0 & 2.0 (Xilinx Spartan Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir