Skystar 3 Kart Bir anda gitti

SkyStar3 PCI Rev. 1.0 & 2.0 Kartları Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, st1905

Skystar 3 Kart Bir anda gitti

İleti muamma33 » Per Ağu 22, 2013 1:26 pm

yaklaşık 6 yıldır kullandığım tv kartı çalışırken bir anda gitti, yani donanım olarak iflas etti, kartı çıkartıp taktığımda da ve sürücüsünü kurduğumda da herhangi bir donanım algılanmadı, dikkat ettim kart üzerindeki kırmızı ışık (neden konmuş bilmiyorum) yanıyordu (LNB giriş yerini kastetmiyorum) kart hakkında bilgi verir mi bilmem ama kartın tamir edilme ihtimali varsa adresinize göndermek istiyorum, ümit yok derseniz yeni kart tavsiyenizi bekliyorum, benim tahminin ısınmadan dolayı kart yandı (yandı derken herhangi bir yanma olayı görmedim), kartın üzerinde zannedersem soğutucu için giriş yerleri var keşke diyorum daha önce uyanıp bi soğutucu fan taksaydım, bu arada bi soğutucu fan da önerirseniz sevinirim.
muamma33

Re: Skystar 3 Kart Bir anda gitti

İleti muamma33 » Per Ağu 22, 2013 1:29 pm

Bu arada bu siteye kayıt olduğum tarihe baktım 2006 yazıyor demekki 7 olmuş, elektronik bir üründe 7 yıl bence gayet iyi, valla yansa da kart ödediğim her kuruşu hak etmiş zaten derim.
muamma33

Re: Skystar 3 Kart Bir anda gitti

İleti aQUa » Cum Ağu 23, 2013 12:09 pm

Kartı getirir veya ücretini ödeyip kargo ile gönderirseniz bakabiliriz, bahsi geçen kartlar kolay kolay arızalanan ve kendi başına bozulan kartlar değildir, elektriksel bir darbe yoksa muhtemelen kirlenme veya elektrolitik kondansatörlerle ilgili bir sorun olabilir.
aQUa
aQUa

Skystar3 DVB-S PCI Rev 1.0 & 2.0 (Xilinx Spartan Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir