Ss3 program uyumluluğu?

SkyStar3 PCI Rev. 1.0 & 2.0 Kartları Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, st1905

Ss3 program uyumluluğu?

İleti gokceke » Per May 10, 2012 9:09 am

Merhaba 2-3 yıl önce aldıgım ss3 digital tv kartımı Adobe Flash Media Live Encoder 3.2 veya XSplit programına nasıl tanıtabilirim yardımcı olabilirmisiniz?
Amaç tv kartından göruntuyu arada capture programlar KULLANMAYARAK goruntuyu yakalayıp direk justin tv zecast gibi tv yayını verebılecegım halde kullanmak.!
Yukarıda bahsettiğim iki programın device aygıt menusune girdigimde mevcut kullandıgım ss3 tv kartını gormuyor normal olarak pcye takılı webcam veya sahte kamera programlarını goruyor acaba drivermi eksik veya nasıl görmesini sağlayabilirim, ismi bile bilinmeyen bazı tv kartlarını bu programlar direk goruyor ss3'de yardım edebilirmisiniz.
gokceke

Re: Ss3 program uyumluluğu?

İleti aQUa » Per May 10, 2012 6:33 pm

Adobe Flash Media Live Encoder 3.2 veya XSplit programlarını ne kullandım ne de denedim dolayısı ile net bir bilgi vermem kolay değil.

Kullandığınız ürün SkyStar3 Rev 1.0 veya 2.0 mı yoksa Rev 3.0 mı bilemiyorum ancak ismi olmayan TV kartları bahsi geçen yazılımlar tarafından algılanıyor dediğinize göre muhtemelen bu yazılımlar BDA sürücüsü olan aygıtları tanıyorlar, SkyStar3 Rev 3.0 için 32 bit BDA sürücüsü çok iyi performans vermese de çalışıyor, standart sürücü yerine onu yükleyip en azından bir deneme yapabilirsiniz.

Bunun dışında ProgDVB veya VLC gibi ara yazılımlar kullanarak TV kartını IP üzerinden tanıtıp yayın alabilirsiniz.
aQUa
aQUa

İleti gokceke » Cum May 11, 2012 8:11 am

Ss3 kartım revizyon kaç oldugunu nereden anlayabilirim nerde yazar bu bilgi.?
gokceke

İleti aQUa » Cum May 11, 2012 12:26 pm

Arkasında S-Video benzeri (aslında kumanda girişi) varsa kart Rev 3.0'dır, arkasında bu girşi yoksa kart rev 2.0 veya 1.0 olabilir ki bunun sizin için bir önemi yoktur.
aQUa
aQUa

İleti gokceke » Cum May 11, 2012 2:43 pm

Kartın kendine ait hiç kullanmadıgım kumandası ve kumanda algılayıcı gözü bulunmaktadır zaten yıllar önce gelip ordan almıştım, Siz ve orta yaşın uzerınde bi amca vardı, uzun uzun sohbet etmiştik :) işteyim şuan akşama kartın bilgisini net olarak yazabilirim.
gokceke

Skystar3 DVB-S PCI Rev 1.0 & 2.0 (Xilinx Spartan Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir