Video kaydetme ile ilgili problem(((acill yardım)))

SkyStar3 PCI Rev. 1.0 & 2.0 Kartları Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, st1905

Video kaydetme ile ilgili problem(((acill yardım)))

İleti citiraga » Pzr Oca 20, 2008 7:18 pm

oncelikle merhaba. soyle bir sorunum var.prog dvbnin 4.85.3 elecard edition versiyonunu kullanıyorum.programda kayıt tusuna bastıgımda kayıt edildiğini gosteren icon gozukuo yani kayıt yapıyor..fakat kaydettiği dosyayı actıgımda ses ve goruntu alamıyorum.dosya buyuklugu kaydetme sureme gore artıp azalıyor.bs player pro 2.15 versiyonu sistemimde kurulu.kayıt yaptıgım dosyayı bs player ile actıgımda uzunlugu da kaydettiğim sureyle aynı değil.kayıtlı dosyayı 11 saniye civarı gosteriyor.kesinlikle ses ve goruntu yok.k-lite mega codec pack sistemimde kurulu.codec packi kaldırdığım halde aynı problem devam ediyor.sistemi bastan da kurdum(formatladım).prog dvb nin yeni versiyonlarını da denedim.duzelmedi.fakat soyle bişe soyleyeyim.eski ekran kartım(ati-9800) varken boyle bir sorun yoktu.sistemimi guncellemek için ekran kartımı değistirdim.ve tekrar temiz sistem kurdum.yeni ekran kartımla ilgili bir sorun olabilir mi(uyumla ilgili)?cunku yeni ekran kartım kurulurken bircok yazılım yukluyor.aralarında avivo codec die bir yazılım da var.ekran kartıyla kurulan yazılımları hiç kaldırmadım.
sistemim :p4 3.20 1280 ram.radeon x1650 pro(agp).skystar-3 dvb-s pci.
citiraga

İleti aQUa » Pts Oca 21, 2008 2:18 am

Bu olay elecard filtresinden kaynaklanan bir sorun çoğu zaman da bunun dışında kurulu olan codec pack vb programlardan kaynaklanıyor.

Sisteminizdeki gereksiz tüm codec pack vb yazılımları sistemden kaldırın ve kaydetiklerinizi izlemek için ProgDVB veya VLC player kullanın.
aQUa
aQUa

Skystar3 DVB-S PCI Rev 1.0 & 2.0 (Xilinx Spartan Chipset)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir