FLASH LA KURULUM HAZIRLAMA

İşletim Sistemleri ve Bazı Yararlı Programlar Hakkında Bilgiler, Öneriler...

Yetkili: aQUa, lokosit

FLASH LA KURULUM HAZIRLAMA

İleti orhanmanco » Çar Mar 31, 2010 1:31 am

Yazılım yeri olduğu için buraya yazıyorum,yanlışsa lütfen kusura bakmayın.

Soruma gelince

"aQUa" nın hazırladığı gibi bir flash program hazırlamak istiyorum.

780 civarı program var hepsini dvd ye kopyaladım toplamda bir dvd gta 4 den tv kartının yazılımına kadar.(bu arada gta 4 nasıl 1 dvd ye sığdı diye sormayın.çift katmanlı dvd :D )

Neyse şimdi benim istediğim şey kısaca şöyle

sky star 3 cd sini taktığımızda otomatik olarak bir flash geliyor ve istediğimiz programı kurabiliyoruz seçerek.
basit bir program yada kullanması kolay anlatımı olan bir program bildiğiniz varmı hangi programı önerirsiniz.
bir kaç siteye baktım ama karışık geldi.ama yinede henüz bir girişime başlamadım.

ben programın yolunu belirtecem oda flasha yerini koyacak işte.
şimdiden teşekkürler.adobe demeyin adobeye sinir oluyorum.her programı ingilizce ayrıcada s**** veya c**** olayı adobede baya zor.

Resim

bunun gibi bişi olacak arkadaşlar...
Delikanlılık ne adam öldürmek nede racon kesmektir.Delikanlılık ekmeğini kolunun altına alıp evine gitmektir.
orhanmanco

İleti aQUa » Çar Mar 31, 2010 12:52 pm

Gerçi flash da destekliyor ancak benim kullandığım yazılım Flash arabirimli değil.

Daha önce kullandığım yazılım çok fazla basitti ve istediğim birçok şeyi yapmam bu yazılımla mümkün olmuyordu araştırmalarım sonucunda AutorRunPro yazılımını keşfettim, halihazırda, kullanımı basit ve çok fazla bilgi gerektirmeyen Autorun Pro yazılımının 12.0 lı versiyonunu kullanıyorum, program basit olduğu kadar geniş ve çok farklı şeyler yapmanıza olanak verecek kadar gelişmiş bir yazılım ben dahi şu anda olanakların %3-5 arasındaki bölümünü kullandığımı sanıyorum, ürünü internetteki sayfalarından kredi kartı ile alabilirsiniz.

Expert versiyonu 39$ Pro Versiyonu 49 $ kullandığım Enterprice versiyonu ise 99 $ civarında, şimdi Enterprice 2 versiyonu da çıkmış sanırım Windows 7 uyumlu, tabi ki amatör çalışma yapmak veya tek kullanım için ürünü lisanslı olarak satın almak istemeyebilirsiniz deneyip gördükten sonra sürekli kullanacaksanız lisans almayı düşünebilirsiniz, bunun için programın son versiyonunu internette ve torrent'te anahtarı ile birlikte bulmanız mümkün olabiliyor. Tabi ki bu yazıdan, firma olarak veya kişisel olarak lisanssız yazılım kullanmayı önerdiğim sonucu çıkarılmamalıdır. Kolay gelsin.
aQUa
aQUa

İleti orhanmanco » Çar Mar 31, 2010 2:54 pm

tabikide lisans konusunda dediklerinize aynen katılıyorum.

yazdığınız ve önerdiğiniz çerçevede denemelerime bu gün başlayacağım.

ayrıcada ilgilendiğiniz için canı gönülden teşekkürü bir borç bilirim.

çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Delikanlılık ne adam öldürmek nede racon kesmektir.Delikanlılık ekmeğini kolunun altına alıp evine gitmektir.
orhanmanco

Yazılım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir