kaydedilen videonun süresi

Uydu Yayınlarını (MPEG2-TS) Farklı Formatlara Dönüştürme Yöntemleri

Yetkili: aQUa, lokosit

kaydedilen videonun süresi

İleti ramses » Per Tem 12, 2007 4:01 pm

iyi günler. ben ss3 kartımla çektiğim görüntülerin bazılarında süreleri ile ilgili sorun yaşıyorum. normal şifresiz kanallarda yaptığım kayıtlarda kayıt sonrası baktığımda süresi normal ve her türlü programla gayet iyi dönüştürülebiliyor.ancak şifreli kanllardan yaptığım kayıtlarda sorun oluyor. örneğin 1 saatlik kayıt yapıyorum tabii boyutuda buna göre oluyor.ancak daha sonra açtığımda bunu 8 dakika yada 5-6 dk gösteriyo ancakgösterdiği süre bitince devamınıda izletiyor.ama ileri sarılmıyor. bütün player programlarını denedim. ayrıca bu şifreli kanallardan yaptığım kayıtları convert programlarıda düzgün çevirmiyor. normalde bu sitede bulduğum pocket divx encoder i kullanıyorum.ama bu da çevirirken süreyi 8 dakika olarak gösteriyor.
imtoo denedim o süreyi tam gösteriyor ancak ondada çözünürlüğü ne yaparsam yapayım convert sonrası sağ ve sol yanları boş kalıyor. ve film yanlardan basık oluyor. bu konu hakkında yardım edebilecek biri var mı?
ramses

İleti aQUa » Per Tem 12, 2007 7:29 pm

IamToo adlı yazılımda her türlü ayar mevcut, crop seçeneklerini kullanın.

Çözünürlüğü de isteğinize göre değiştirebilirsiniz, bunun dışında Aloompegencoder adında bir yazılım daha var müşterilerimizin bir tanesi bu yazılımdan da çok iyi sonuç aldığını belirtmişti.
aQUa
aQUa

İleti blue mc » Cum Ekm 19, 2007 7:29 pm

Evet aQUa hocam. Ramses arkadaşın dedikleri bendede mevcut. Fakat o dediğiniz programları nereden bulabiliriz..
blue mc

İleti aQUa » Cum Ekm 19, 2007 9:51 pm

Emule'de programı ve şifre anahtarları ile birlikte bulabiliyorsunuz. Ayrıca google'da aratıp rapid linklerinden de yani versiyonlarına erişebilirsiniz.
aQUa
aQUa

İleti gkhns » Çar Ekm 24, 2007 9:20 am

Arkadaşlar kayıt süresi hatası elecard codec i yüklüyken veriyor.Tüm codecleri silin ve elecard dışında kullandığınızı yükleyin.;Elecard yüklüyken aynı problemle karşılaşırsınız.Ayrıca vidyoları da eğer bilgisayarınızda Nero 7 veya üstü mevcutsa Foto video düzenleme programından Divx vs.ye dönüştürebilirsiniz...Görüntüde bozulma yada sesde kayma olmaz.Basıklık konusunda kesin bir bilgim yok ama codec kullanımındandır.Ben nVidia kullanıyrm öle bir problem yok.Codec ler prog cd si içinde mevcut.Aqua Arkadaşımız herşeyi düşünmüş walla...
gkhns

VCD, SVCD, DivX, MP4, MKV ve DVD'ye Dönüştürme

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir