kaydettiğimiz video dosyalarını en kolay nasıl kırpabiliriz?

Uydu Yayınlarını (MPEG2-TS) Farklı Formatlara Dönüştürme Yöntemleri

Yetkili: aQUa, lokosit

kaydettiğimiz video dosyalarını en kolay nasıl kırpabiliriz?

İleti elektronikci » Cmt May 26, 2007 12:02 am

üstadalar merhaba. progdvbde kaydettiğimiz dosyaları en kolay nasıl kırpabilirz ve format değişikliği yaptırabiliriz? movie maker zaten görmüyor bu dosya türünü. yardımcı olursanız sevinirim görüşmek üzere
elektronikci

İleti aQUa » Cmt May 26, 2007 12:50 am

Bu format DVD teknolojisinde kullanılan MPEG2'den farklı formattır ve bu formatı sadece yayıncı kuruluşlar kullanmaktadır.

CD'nin içinde tavsiye edilen yazılımı kullanmak şartıyla istediğiniz yayını istediğiniz bölümlerini AVI, MPG, MPEG2 formatlarına çevirebilirsiniz ancak bunları birleştirmek için sonradan başka yazılımlar gerekebilmektedir.

Ulead DVD Workshop V2.0, Ulead DVD Movie Factory gibi yazılımlar profesyonel anlamda kaydettiğiniz dosyaları kesip biçmenize ve DVD veya VCD yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Bu programları profesyonel olarak kullanmayacağınızı varsayarak, dünyanın en iyi paylaşım yazılımı olan emule'den indirebilirsiniz.
aQUa
aQUa

İleti elektronikci » Cmt May 26, 2007 11:16 am

aQua teşekkür ederim. Ben de ararken bulduğum kullanımı kolay bir programı ihtiyacı olanlarla paylaşmak istiyorum VideoReDo adlı program ile çok rahat kesme biçme işleri yapılabiliyor boyutu da küçük sayılır
elektronikci

İleti aQUa » Cmt May 26, 2007 4:37 pm

Size de teşekkürler, katılımlarınızın devamını bekliyoruz.
aQUa
aQUa

İleti raise of soul » Çar Ekm 10, 2007 3:47 pm

elektronikci yazdı:aQua teşekkür ederim. Ben de ararken bulduğum kullanımı kolay bir programı ihtiyacı olanlarla paylaşmak istiyorum VideoReDo adlı program ile çok rahat kesme biçme işleri yapılabiliyor boyutu da küçük sayılır

Mpg2Cut2 I tavsiye ederim bir filmi kesip birlestirmesini 1 dk. altında yapıyor :idea:
raise of soul

İleti schtauffen » Per Arl 13, 2007 2:07 pm

ulead video studio programı da çok güzel dönüştürme işlemi yapıyor.hemde kalite kaybı yaşatmıyor.boyutta da büyük oranda küçültme sağlıyor.
schtauffen

İleti eren16 » Cmt May 31, 2008 8:37 pm

mpeg2 cut şuan rakipsizdir yukardaki arkadaşın da dediği gibi mpeg2 cut kullanabilirsiniz.
kullanımı kolaydır program küçük dür ve kurulum gerektirmez.
üstelik beleştir.free dir yani.
eren16

VCD, SVCD, DivX, MP4, MKV ve DVD'ye Dönüştürme

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir