3gp converter

Uydu Yayınlarını (MPEG2-TS) Farklı Formatlara Dönüştürme Yöntemleri

Yetkili: aQUa, lokosit

3gp converter

İleti tseran79 » Cum Haz 23, 2006 11:46 pm

Merhaba,

Öncelikle Digital tv kartımdan ve sonrasında vermiş olduğunuz destekden dolayı çok mutluyum. Sattık işimiz bitti anlayışı içinde olmamanızı gerçekten takdir ediyorum. Sizden kayıt ettiğim görüntüyü kaliteli bir şekilde telefonların desteklediği 3gp formatına hangi program ve nasıl dönüştürebileceğim konusunda bilgi istiyorum. benim şu an için kullandığım Xilisoft ve imTOO programları görüntü kalitesini çok bozuyor ayrıca sesde atlama yapıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
tseran79

İleti aQUa » Cmt Haz 24, 2006 12:56 pm

Cep telefonları konusunda ve destekledikleri formatlar konusunda çok derin bilgim yok, aşağıdaki web sitelerinde ilginizi çekebilecek yazılımlar mevcut.

Web Siteleri:
http://www.clippz.com/studio/overview.asp

http://www.brothersoft.com/mp3_audio/ri ... 42070.html

ED2K links:
ed2k://|file|Clippz_Studio201.zip|73453 ... 6FBC8C5C|/

ed2k://|file|3Gpconvert_v2.0_Winall_Key ... D8AA1563|/
aQUa
aQUa

Re: 3gp converter

İleti RPDiFOR » Pzr Arl 30, 2007 4:05 am

tseran79 yazdı:Merhaba,

Öncelikle Digital tv kartımdan ve sonrasında vermiş olduğunuz destekden dolayı çok mutluyum. Sattık işimiz bitti anlayışı içinde olmamanızı gerçekten takdir ediyorum. Sizden kayıt ettiğim görüntüyü kaliteli bir şekilde telefonların desteklediği 3gp formatına hangi program ve nasıl dönüştürebileceğim konusunda bilgi istiyorum. benim şu an için kullandığım Xilisoft ve imTOO programları görüntü kalitesini çok bozuyor ayrıca sesde atlama yapıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

arkadasım total video converter programınıda denemeni tavsiye ederim
RPDiFOR

VCD, SVCD, DivX, MP4, MKV ve DVD'ye Dönüştürme

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir