digital tv ile sattorent kullanabilecekmiyim

Uydu Internet Sağlayıcılar, Kotalar, Ücretler.

Yetkili: aQUa, st1905

digital tv ile sattorent kullanabilecekmiyim

İleti mefairo » Per Arl 15, 2005 4:53 am

selamlar,digital tv den memnunum.sattorent a üye olmak istiyorum.fakat bu servisi kullanmak için Opensky Client yazılımını kullanabilmek gerekiyor.malum dijital tv bunu çalıştıramayacağı için sorum sattorent ı başka bi progla veya destekle kullanma olanağımız warmı..

saygılar
...
mefairo
 
İleti: 4
Kayıt: Pzr Kas 20, 2005 10:40 pm

İleti aQUa » Cmt Arl 17, 2005 4:04 am

Kartımız abonelik yöntemi ile download için gerekli olan orjinal yazılımlara sahiptir, orjinal yazılımdan IP Application'ı kurmanız ve gerekli olan ayarları yapmanız gerekmektedir. Kartımızın orjinal yazılımında, abonelik yöntemi ile download için gerekli olan IP ve MAC filitrelemeleri mevcuttur.

Ancak bazı kullanıcılarımızdan mevcut filitrelemelerle offline downloaddan yeterli verimi alamadıkları yönünde bilgiler aldık, her türlü offline download yapılabilmesine imkan veren PID filitrasyonu (Filitresiz Data) özelliğinin de IP ve MAC filitrasyonu ile beraber data yazılımımıza eklenmesi yönünde çalışmalarımız devam etmektedir.

Muhtemelen 2005 Aralık ayı sonu veya 2006 Ocak ortasında Linux driverları ile beraber bu yazılımın da kullanıcılarımıza sağlanması tarafımızdan öngörülmektedir.
aQUa
aQUa
 
İleti: 5127
Kayıt: Cum Nis 08, 2005 12:56 am
Konum: Istanbul


Abonelik ile Uydu Internet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron